Rezultate te kerkimit per termin: +Aksidentohet

Total: 1775
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.735Z

Aksidentohet Tritan Shehu

Deputeti i PD Tritan Shehu është aksidentuar para pak minutash teksa udhëtonte në Tepelenë. Mjeti tip fuoristradë i deputetit është ka dlaë nga rruga dhe është kthyer përmbys. Fatmirësisht vetë Shehu ka deklaruar për News24 se është jashtë rrezikut për jetën. Ngjarja ka ndodhu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.084Z

Aksidentohet myftiu i Korçës

Myftiu i Korçës, Haxhi Qazim Muçi, është përfshirë mëngjesin e sotëm në një aksident automobilistik. Ai ka qenë duke udhëtuar me makinën e institucionit drejt qytetit të Bilishtit. Por, në dalje të Korçës është goditur nga një mjet tip Golf, dhe përfundoi në trotuar. Si pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:30.280Z

Aksidentohet George Michae

Pop ylli britanik George Michael ka pësuar lëndime të lehta në një aksident me veturë në një autostradë në veri të Londrës, ka thënë zëdhënësja e tij. 49- vjeçari, i cili fitoi famës si anëtar i grupit Wham në vitet e 80-ta, është në gjendje të mirë shënde

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.797Z

Aksidentohet eskorta e presidentit Nishani, vdes gardisti

Gazeta ShqipNjë automjet i Gardës është aksidentuar paraditen e sotme dhe si rezultat ka gjetur vdekjen e menjëhershme drejtuesi i mjetit që ishte njëkohësisht shoqërues i eskortës së presidentit të republikës, Bujar Nishani. Arben Zhuzhi, efektiv i Gardës mësohet se ka gjetur vdekjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.535Z

Aksidentohet komisar Mithat Havari

Share Ish drejtori i policisë së kryeqytetit, Mithat Havari, i cili prej vitesh kishte mbetur pa punë, është aksidentuar rreth orës 11 të paradites përgjatë segmentit Përmet-Gjirokastër. Makina tip Shevrolet e komisariatit të Policisë Përmet, me të cilën udhëtonte zoti Havari, ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.617Z

Aksidentohet eskorta e presidentit Bujar Nishani

Aksidentohet një prej makinave të eskortës së Presidentit të Republikës Bujar Nishani në aksin Librazhd-Elbasan. Aksidenti ka ndodhur mesnatën e të hënës, ndërsa eskorta e presidentit kthehej nga Korça në drejtim të Tiranës, por është mësuar vetëm këtë të mërkurë. Mëso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.623Z

Fushë Krujë, aksidentohet për vdekje punonjësi i policisë

Mbrëmjen e së hënës, rreth orës 22:20, tek mbikalimi i Fushë-Krujës, ka ndodhur një aksident me pasojë vdekjen e një 50-vjeçari, punonjës policie në burgun e Fushë-Krujës. Mjeti që ka shkaktuar aksidentin është larguar me shpejtësi nga vendngjarja, por grupi hetimor ka bërë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama