Rezultate te kerkimit per termin: +Aksidentohet

Total: 1775
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.303Z

Vlorë, aksidentohet për vdekje kalimtari

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në Vlorë. Një automjet ka përplasur një kalimtar, duke i sjellë atij edhe vdekjen e menjëhershme. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në rrugën Trans-ballkanike. Policia ka shkuar në vendngjarje për të nisur zbardhjen e shkaqeve të a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.571Z

Aksidentohet deputeti Edmond Spaho, jashtë rrezikut për jetën

 Aksidentohet deputeti i Partisë Demokratike, Edmond Spaho pranë tunelit të Elbasanit. Ngjarja rrugore  ka ndodhur rreth orës 16:15 dhe sipas të dhënave të policisë, makina e Spahos është përplasur me një tjetër automjet. Si pasojë, Spaho ka pësuar shembje në trup dhe është nisu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.734Z

Michelle Hunziker aksidentohet në skenë (FOTO)

Prezantuesja e njohur, Michele Hunziker, 35 vjeç, është plagosur ndërsa po xhironte në skenë një nga pjesët e spektaklit Supertalent në Gjermani. Bukuroshja zvicerane ka përfunduar në spital me tronditje dhe me njolla nga plagosja në trup. Por si ka ndodhur aksidenti? Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.195Z

Aksidentohet furgoni me fëmijë kopshti, shmanget tragjedia

Share Pak ditë pas tragjedisë së rëndë të Elbasanit, mund të përsëritej e njëjta gjë, kësaj herë në Vlorë. Një furgon me fëmijë kopështi është aksidentuar., por për fat është shmangur tragjedia. Policia bën të ditur se automjeti tip furgon me targa Vl 1126 C qe i perket n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.390Z

Aksidentohet rëndë sulmuesi Ilir Azemi

Sulmuesi kosovar i Grojter Furth ka pësuar një aksident të rëndë automobilistik Sot në mëngjes Ilir Azemi ka pësuar një aksident automobilisti shumë të frikshëm. Sulmuesi kosovar ka qënë duke udhëtuar me makinën e tij në Furth Nuremberg, kur është përplasur më një furgon tip Ci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.319Z

Tiranë, aksidentohet për vdekje 23-vjeçarja

Një aksident me pasojë vdekjen e një kalimtareje ka ndodhur një ditë më parë në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Ferid Xhajko, ku 23-vjeçarja, Eleni Ç., humbi jetën nga përplasja e fuqishme, paraditen e sotme në spital. Në vendin e ngjarjes shkuan forca të shumta policie, të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.951Z

VIDEO/ Rastësi? Makina presidenciale e Putin aksidentohet rëndë, vdes shoferi

Automjeti presidencial i Vladimir Putin është përfshirë në një aksident të frikshëm në Moskë, nga ku mbetur i vdekur shoferi. Sipas raportimeve, presidenti Putin nuk ka qenë në makinë, dhe kjo ka bërë që ai t’i shpëtojë aksidentit.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama