Rezultate te kerkimit per termin: +Aksidentohet

Total: 1775
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.763Z

Shfajësohet Briatore

Një gjykatë në Paris të martën ka marrë vendim në favor të ish-shefit të Renaultit, Flavio Briatore duke e shfajësuar nga suspendimi i përjetshëm nga Formula 1, dënim ky i shqiptuar nga Federata Ndërkombëtare e Automobilizmit (FIA). Gjykata e lartë ka përshkruar dënimin “jasht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.902Z

Del makina nga rruga, plagoset deputeti Prenga

Aksidentohet gjate udhetimit drejt vendlindjes se tij, Rreshenit, deputeti i Kuvendit, Gjovalin Prenga. Ngjarja ka ndodhur rreth ores 14:30 te pasdites se djeshme, kur makina tip "Audi", e anetarit te Komisionit te Ligjeve, ka perfunduar disa metra poshte rruges kombetare, duke perfunduar ne shkurre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.469Z

Aksident në Korçë - Pogradec2 të vdekur e 9 të plagosur

Të tjera rreth shkrimit Elbasan, aksidentohet Arjan Jaupllari  KROCE - Një aksident i rëndë është shënuar paraditen e sotme në afërsi të fshatit Leshnicë.Aksidenti ndodhi në aksin Korçë- Pogradec, ku janë përplasur një mjet me targa greke dhe një furgon me pasagjerë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.173Z

Tiranë, autobusi përplas fëmijënrom, që banonte në trotuar

Të tjera rreth shkrimit Qeveria gjeti strehim për romët Romët e pastrehë, aksidentohet dyvjeçari Delijorgji i dëbon, romët ngrenë barakat në trotuar TIRANE - Një fëmijë është aksidentuar rëndë sot në hyrje të Tiranë, në udhë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.902Z

Aksident në Lushnje-Fier, dëmtohet rëndë makina me të cilën udhëtonte Baba Mondi- FOTO

FIER - Aksidentohet në aksin Lushnje-Fier makina me të cilën udhëtonte Kryegjyshi botëror i bektashizmit, Baba Edmond Brahimaj (Baba Mondi). Fatmirësisht Baba Mondi nuk ka pësuar lëndime, ndërsa dy personat që udhëtonin në mjet së bashku me të janë lënduar lehtë dhe pasi marrë mjek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.630Z

Elbasan plagoset ne aksident deputeti i PD-se Edmond Spaho

Aksidentohet deputeti i Partisë Demokratike Edmond Spaho. Ai ka eshte plagosur në një aksident rrugor rreth orës 16:25 të ditës së premte, në aksin Tiranë-Elbasan. Automjeti tip Audi Q7 me targë është përplasur me mjetin tip benz. Nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:05.474Z

Tirane aksident tek rruga e Kavajes

Një aksident rrugor është regjistruar pasditen e së shtunës në rrugën e Kavajës, në kryeqytet, për fat të mirë pa shkaktuar viktima. Burime policore bëjnë të ditur se një veturë tip “Benz” me t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama