Rezultate te kerkimit per termin: +Aksidentohet

Total: 1775
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.535Z

Aksidentohet komisar Mithat Havari

Share Ish drejtori i policisë së kryeqytetit, Mithat Havari, i cili prej vitesh kishte mbetur pa punë, është aksidentuar rreth orës 11 të paradites përgjatë segmentit Përmet-Gjirokastër. Makina tip Shevrolet e komisariatit të Policisë Përmet, me të cilën udhëtonte zoti Havari, ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.617Z

Aksidentohet eskorta e presidentit Bujar Nishani

Aksidentohet një prej makinave të eskortës së Presidentit të Republikës Bujar Nishani në aksin Librazhd-Elbasan. Aksidenti ka ndodhur mesnatën e të hënës, ndërsa eskorta e presidentit kthehej nga Korça në drejtim të Tiranës, por është mësuar vetëm këtë të mërkurë. Mëso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.623Z

Fushë Krujë, aksidentohet për vdekje punonjësi i policisë

Mbrëmjen e së hënës, rreth orës 22:20, tek mbikalimi i Fushë-Krujës, ka ndodhur një aksident me pasojë vdekjen e një 50-vjeçari, punonjës policie në burgun e Fushë-Krujës. Mjeti që ka shkaktuar aksidentin është larguar me shpejtësi nga vendngjarja, por grupi hetimor ka bërë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.571Z

Aksidentohet deputeti demokrat, Edmond Spaho

Makina e deputetit demokrat, Edmond Spaho, është përfshirë në një aksident automobilistik gjatë pasdites së sotme. Spaho, që është njëkohësisht edhe nënkryetar i Kuvendit, ka pësuar disa shembje në trup, por është jashtë rrezikut për jetën. Ai është dërguar në spital për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.376Z

Aksidentohet kreu i PS-së në Berat

Kreu i Partisë Socialiste në Berat Shkëlqim Biçaku, ka mbetur i plagosur gjatë mesditës së te premtes si pasojë e një aksidenti automboilstik. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Divizioni-Uznove në Berat. Në momentin e aksidentit, Biçaku ka qenë duke udhëtuar më makinën e tij tip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.331Z

VIDEO/ Ky djalë ka qejf të aksidentohet nga makina

Ky është momenti i çuditshëm kur një këmbësor vrapon drejt një makine në lëvizje dhe i hidhet asaj përsipër me qëllim që të shkaktojë një aksident. Pamjet u filmuan nga një makinë e cila po qëndronte në krahun e kundërt dhe tregojnë këmbësorin që pa mjetin dhe iu hodh n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.303Z

Vlorë, aksidentohet për vdekje kalimtari

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në Vlorë. Një automjet ka përplasur një kalimtar, duke i sjellë atij edhe vdekjen e menjëhershme. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në rrugën Trans-ballkanike. Policia ka shkuar në vendngjarje për të nisur zbardhjen e shkaqeve të a

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama