Rezultate te kerkimit per termin: +Aksidentohet

Total: 1775
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.623Z

Fushë Krujë, aksidentohet për vdekje punonjësi i policisë

Mbrëmjen e së hënës, rreth orës 22:20, tek mbikalimi i Fushë-Krujës, ka ndodhur një aksident me pasojë vdekjen e një 50-vjeçari, punonjës policie në burgun e Fushë-Krujës. Mjeti që ka shkaktuar aksidentin është larguar me shpejtësi nga vendngjarja, por grupi hetimor ka bërë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.571Z

Aksidentohet deputeti demokrat, Edmond Spaho

Makina e deputetit demokrat, Edmond Spaho, është përfshirë në një aksident automobilistik gjatë pasdites së sotme. Spaho, që është njëkohësisht edhe nënkryetar i Kuvendit, ka pësuar disa shembje në trup, por është jashtë rrezikut për jetën. Ai është dërguar në spital për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.376Z

Aksidentohet kreu i PS-së në Berat

Kreu i Partisë Socialiste në Berat Shkëlqim Biçaku, ka mbetur i plagosur gjatë mesditës së te premtes si pasojë e një aksidenti automboilstik. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Divizioni-Uznove në Berat. Në momentin e aksidentit, Biçaku ka qenë duke udhëtuar më makinën e tij tip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.331Z

VIDEO/ Ky djalë ka qejf të aksidentohet nga makina

Ky është momenti i çuditshëm kur një këmbësor vrapon drejt një makine në lëvizje dhe i hidhet asaj përsipër me qëllim që të shkaktojë një aksident. Pamjet u filmuan nga një makinë e cila po qëndronte në krahun e kundërt dhe tregojnë këmbësorin që pa mjetin dhe iu hodh n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.303Z

Vlorë, aksidentohet për vdekje kalimtari

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në Vlorë. Një automjet ka përplasur një kalimtar, duke i sjellë atij edhe vdekjen e menjëhershme. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në rrugën Trans-ballkanike. Policia ka shkuar në vendngjarje për të nisur zbardhjen e shkaqeve të a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.571Z

Aksidentohet deputeti Edmond Spaho, jashtë rrezikut për jetën

 Aksidentohet deputeti i Partisë Demokratike, Edmond Spaho pranë tunelit të Elbasanit. Ngjarja rrugore  ka ndodhur rreth orës 16:15 dhe sipas të dhënave të policisë, makina e Spahos është përplasur me një tjetër automjet. Si pasojë, Spaho ka pësuar shembje në trup dhe është nisu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.734Z

Michelle Hunziker aksidentohet në skenë (FOTO)

Prezantuesja e njohur, Michele Hunziker, 35 vjeç, është plagosur ndërsa po xhironte në skenë një nga pjesët e spektaklit Supertalent në Gjermani. Bukuroshja zvicerane ka përfunduar në spital me tronditje dhe me njolla nga plagosja në trup. Por si ka ndodhur aksidenti? Në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama