Rezultate te kerkimit per termin: +Aksidentohet

Total: 1775
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.376Z

Aksidentohet kreu i PS-së në Berat

Kreu i Partisë Socialiste në Berat Shkëlqim Biçaku, ka mbetur i plagosur gjatë mesditës së te premtes si pasojë e një aksidenti automboilstik. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Divizioni-Uznove në Berat. Në momentin e aksidentit, Biçaku ka qenë duke udhëtuar më makinën e tij tip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.331Z

VIDEO/ Ky djalë ka qejf të aksidentohet nga makina

Ky është momenti i çuditshëm kur një këmbësor vrapon drejt një makine në lëvizje dhe i hidhet asaj përsipër me qëllim që të shkaktojë një aksident. Pamjet u filmuan nga një makinë e cila po qëndronte në krahun e kundërt dhe tregojnë këmbësorin që pa mjetin dhe iu hodh n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.303Z

Vlorë, aksidentohet për vdekje kalimtari

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në Vlorë. Një automjet ka përplasur një kalimtar, duke i sjellë atij edhe vdekjen e menjëhershme. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në rrugën Trans-ballkanike. Policia ka shkuar në vendngjarje për të nisur zbardhjen e shkaqeve të a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.571Z

Aksidentohet deputeti Edmond Spaho, jashtë rrezikut për jetën

 Aksidentohet deputeti i Partisë Demokratike, Edmond Spaho pranë tunelit të Elbasanit. Ngjarja rrugore  ka ndodhur rreth orës 16:15 dhe sipas të dhënave të policisë, makina e Spahos është përplasur me një tjetër automjet. Si pasojë, Spaho ka pësuar shembje në trup dhe është nisu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.734Z

Michelle Hunziker aksidentohet në skenë (FOTO)

Prezantuesja e njohur, Michele Hunziker, 35 vjeç, është plagosur ndërsa po xhironte në skenë një nga pjesët e spektaklit Supertalent në Gjermani. Bukuroshja zvicerane ka përfunduar në spital me tronditje dhe me njolla nga plagosja në trup. Por si ka ndodhur aksidenti? Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.195Z

Aksidentohet furgoni me fëmijë kopshti, shmanget tragjedia

Share Pak ditë pas tragjedisë së rëndë të Elbasanit, mund të përsëritej e njëjta gjë, kësaj herë në Vlorë. Një furgon me fëmijë kopështi është aksidentuar., por për fat është shmangur tragjedia. Policia bën të ditur se automjeti tip furgon me targa Vl 1126 C qe i perket n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.390Z

Aksidentohet rëndë sulmuesi Ilir Azemi

Sulmuesi kosovar i Grojter Furth ka pësuar një aksident të rëndë automobilistik Sot në mëngjes Ilir Azemi ka pësuar një aksident automobilisti shumë të frikshëm. Sulmuesi kosovar ka qënë duke udhëtuar me makinën e tij në Furth Nuremberg, kur është përplasur më një furgon tip Ci

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama