Rezultate te kerkimit per termin: +Aktorja

Total: 9847
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.975Z

Aktorja më e pëlqyer nga publiku

Transmetuar më 10.01.2014 - 10:10 Para SHIKONI TË GJITHA FOTOT (1/6) Pas Para SHIKONI TË GJITHA FOTOT Pas PUBLICITET Sandra Bullock gjate edicionit të 40-të, të People's Choi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.064Z

Ndahet nga jeta aktorja Mimoza Kurila

KORCE- Është ndarë nga jeta pas një sëmundje të pashërueshme aktorja Mimoza Kurila. Aktorja e teatrit tw Korcës “Andon Zako Cajupi” u nda nga jeta ditën e djeshme në Greqi, ndërsa sot është përcjellë për në banesën e fundit në qytetin e saj të lindjes. Kurila vuan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:38.870Z

Ndërron jetë aktorja Kathryn Joosten

Aktorja amerikane, Kathryn Joosten, e cila u bë e njohur për publikun për tetë vjet me radhë në rolin e Karen McCluskey, fqinjës së mprehtë dhe kurioze në serialin fitues të shumë çmimeve, “Shtëpiaket e dëshpëruara”, ndërroi jetë ditën e shtunë në Los Anxhelos në mosh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.065Z

Arrestohet aktorja e The Ring

Daveigh Chase, aktorja e njohur e filmit horror The Ring është arrestuar nga detektivët e policisë pasi la jashtë spitalit një djalë në gjendje të rëndë shëndetësore. Dyshohet se 26-vjeçarja ka qenë me të deri në orët e para të 15 shkurtit, derisa e la atë para derës së spitali

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.962Z

Aksidentohet aktorja e njohur Drita Pelingu

Të tjera rreth shkrimit Shrkimin e plotë e gjeni në gazetën Shqiptarja.com, 15 janar 2013 Aktorja e njohur Drita Pelingu po përgatitej për të ringjitur në skenë për të fundit herë shfaqjen "Përjetësisht Dashuria&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.714Z

Aktorja turke ndryshon gjini, bëhet mashkull

Aktorja Nil Erkoçlar, e cila konsiderohej si njëra nga femrat më të bukurat në Turqi, ka vendosur ta ndërrojë gjininë. Bukuroshja, e cila në të kaluarën ka qenë edhe Miss, ka thënë se nuk ndihej mirë si femër, prandaj mori vendimin për të ndërruar gjininë. Ajo b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.966Z

Aktorja turke  në sallën e operacionit

Aktorja protagoniste e serialit Mos u dorëzo Amine Gulse, ka ndarë me të gjithë fansat e saj në Instagram një foto nga një dhomë spitali. Të gjithë janë shqetësuar mbi gjendjen shëndetësore të saj. Sipas gecce.com, aktorja ka operuar apandesitin dhe tashmë ndodhet në gjend

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama