Rezultate te kerkimit per termin: +Aktorja

Total: 9847
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.865Z

"Kostandini dhe Doruntina", shfaqja nderballkanike sot ne Tirane

Historia e dhimbshme e beses se Kostandinit te vdekur, qe ngrihet nga varri, do te marre jete sot ne mbremje ne Teatrin Kombetar, ne vazhden e nje udhetimi te gjate ballknik. "Me disa gjuhe njeherazi, me tre nena, nje shqiptare, nje greke dhe nje serbe, kjo shfaqje i kalon kufijte e nje shteti", tha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.783Z

E di ti kush jam unë?

Aktorja fituese e çmimit Oscar, Reese Witherspoon nuk e ka kundërshtuar akuzën për sjellje të keqe gjatë arrestimit muajin e kaluar në Atlanta dhe ka paguar një gjobë prej 100 dollarësh të vendosur nga gjykata. Aktorja u ndalua pasi i bë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.667Z

Ashley Benson: Mirupafshim Los Angelos

Ylli i “Pretty Little Liars “, aktorja amerikane me famë botërore, Ashley Benson, mësohet se së fundmi ka postuar disa foto në Instagram. Aktorja duket se ka vendosur të bëjë një periudhë pause nga karriera e saj artistike për t`ja kushtuar vetes. Fillimisht ajo e nisi këtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.918Z

Sofia Vergara e prish fejesën, shkak pasuria

Mediat e huaja kanë filluar të shkruajnë se njëra ndër fytyrat televizive më të paguara në botë, aktorja Sofia Vergara, është ndarë nga tashmë ish i fejuari i saj, Nick Loeb, vetëm për shkak se ajo fiton shuma më të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.257Z

Nikol Kidman: "Me Tom Kruiz kam ndjerë të gjitha emocionet"

Për vite, aktorja refuzoi të flas për martesën që ka patur me Tom Kruz. Tani ajo ka ndryshuar mendje dhe rrëfen sekretet intime me Tomin, tashmë të martuar me një tjetër aktore MILANO-Për vite të tëra aktorja australiane Nikol Kidman ka refuzuar të flase për martesën 10 vjecare që p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.550Z

Arta Dobroshi film për Mitrovicën

PRISHTINE- Aktorja e njohur Arta Dobroshi nga viti i ardhshëm do të kalojë më shumë kohë në Kosovë. Ajo nis realizimin e filmit të metrazhit të gjatë "Mitrovica" me skenar e regji të Daniel Mulloyt. "Kam vendosur që të bëj nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.285Z

Streep sulmon Trump- Fjalimi i aktores në Golden Globes, tone therëse ndaj presidentit

Aktorja e mirënjohur Meryl Streep ka zgjedhur që në fjalimin e saj në Golden Globes, të sulmojë presidentin e zgjedhur Donald Trump për sjelljet e tij të pahijshme. Streep shprehu zhgënjimin e saj lidhur me një incident të Trump gjatë fushatës së tij presidenciale, ku republikani përq

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama