Rezultate te kerkimit per termin: +Aktorja

Total: 9847
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.714Z

Aktorja turke ndryshon gjini, bëhet mashkull

Aktorja Nil Erkoçlar, e cila konsiderohej si njëra nga femrat më të bukurat në Turqi, ka vendosur ta ndërrojë gjininë. Bukuroshja, e cila në të kaluarën ka qenë edhe Miss, ka thënë se nuk ndihej mirë si femër, prandaj mori vendimin për të ndërruar gjininë. Ajo b�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.966Z

Aktorja turke  në sallën e operacionit

Aktorja protagoniste e serialit Mos u dorëzo Amine Gulse, ka ndarë me të gjithë fansat e saj në Instagram një foto nga një dhomë spitali. Të gjithë janë shqetësuar mbi gjendjen shëndetësore të saj. Sipas gecce.com, aktorja ka operuar apandesitin dhe tashmë ndodhet në gjend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.580Z

Vdes aktorja italiane Virna Lisi

Ka ndërruar jetë në moshën 78-vjeçare në Romë, aktorja e njohur italiane Virna Lisi. Nga shqiptarët ajo mbahet mend për një sërë rolesh. Lisi ka luajtur në një sërë filmash me Franco Neron, Albeto Sordin, Toto. Vdekja ka ardhur si pasojë e një tumori. Aktorja ka lindur në Ankona

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.453Z

Aktorja Jolie dëshiron fëmijën e shtatë

Aktorja hollivudiane Angelina Jolie është e gatshme të shtojë edhe fëmijën e shtatë në gjirin e saj familjar, kësaj here një foshnjë të adoptuar nga Siria, është dhënë nga revista e prestigjoze “OK”. Siç shkruan revista “OK”, megjithatë, duket se aktor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.347Z

Aktorja tradhtohet nga fustani, rrëzohet keq në tapetin e kuq

Mendohej të ishte një nga mbrëmjet më të bukura të jetës së saj por fustani duket se ja ka prishur atë. Bëhet fjalë për aktoren Moon So-ri e cila po parakalonte në tapetin e kuq në Festivalin e Filmit në Venecia kur papritur ajo u bë fokus i të gjithëve. Nga pamjet që kanë kapur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.609Z

Aktorja Lara Flynn Boyle, cfarë transformimi?!- FOTO

LOS ANGELES-Cfarë ka ndodhur me aktoren e famshme . TMZ sjell foto nga aktorja 43-vjeçare, e cila duket sikur ka veshur një maskë në fytyrë me aq shumë ndërhyrje që ka kryer për heqjen e rrudhave. Shumë fansa kanë reaguar duke u shprehur se realisht aktorja nuk ka kryer gjë dhe se ësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.093Z

Charlize Theron, aktorja më seksi në botë

Share Charlize Theron është shpallur si aktorja më seksi në botë për këtë vit. Vlerësimi është bërë nga “What is sexy”, që bën renditjen e femrave më seksi në Hollivud çdo vit. Sipas kësaj renditje, e dashura e George Clooney, Stacy Keibler është shpallur si femra

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama