Rezultate te kerkimit per termin: +Aktorja

Total: 9847
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.453Z

Aktorja Jolie dëshiron fëmijën e shtatë

Aktorja hollivudiane Angelina Jolie është e gatshme të shtojë edhe fëmijën e shtatë në gjirin e saj familjar, kësaj here një foshnjë të adoptuar nga Siria, është dhënë nga revista e prestigjoze “OK”. Siç shkruan revista “OK”, megjithatë, duket se aktor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.347Z

Aktorja tradhtohet nga fustani, rrëzohet keq në tapetin e kuq

Mendohej të ishte një nga mbrëmjet më të bukura të jetës së saj por fustani duket se ja ka prishur atë. Bëhet fjalë për aktoren Moon So-ri e cila po parakalonte në tapetin e kuq në Festivalin e Filmit në Venecia kur papritur ajo u bë fokus i të gjithëve. Nga pamjet që kanë kapur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.609Z

Aktorja Lara Flynn Boyle, cfarë transformimi?!- FOTO

LOS ANGELES-Cfarë ka ndodhur me aktoren e famshme . TMZ sjell foto nga aktorja 43-vjeçare, e cila duket sikur ka veshur një maskë në fytyrë me aq shumë ndërhyrje që ka kryer për heqjen e rrudhave. Shumë fansa kanë reaguar duke u shprehur se realisht aktorja nuk ka kryer gjë dhe se ësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.093Z

Charlize Theron, aktorja më seksi në botë

Share Charlize Theron është shpallur si aktorja më seksi në botë për këtë vit. Vlerësimi është bërë nga “What is sexy”, që bën renditjen e femrave më seksi në Hollivud çdo vit. Sipas kësaj renditje, e dashura e George Clooney, Stacy Keibler është shpallur si femra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.329Z

Aktorja shqiptare Antoinette Nikprelaj përkrah Vin Diesel

Share Aktorja simpatike me origjinë shqiptare, Antoinette Nikprelaj, duket në një rrugë të mbarë për të bërë një karrierë të suksesshme në Hollywood. Ajo sapo ka përfunduar xhirimet e serisë së re të Chronicles of Riddick ku interpreton përkrah Vin Diesel e Keri Hilson. Filmi pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.912Z

FOTOT/ Aktorja gjendet pak metra larg vdekjes, por

Kjo foto është shkrepur nga një pushues në Orlando, Florida. Aktorja gjermane Simone Gutsche 34 vjeç, kishte pas saj një peshkaqen vdekjeprurës. Pushuesit ia bënë me dorë që të largohej, por mendoi se ata po e përshëndesnin dhe nuk reagoi. Për fatin e saj të mirë ajo ishtë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.722Z

FOTOT/ Alaikum Salam: Aktorja e njohur bëhet myslimane?

Lindsay Lohan është një aktore e njohur. Por, jo vetëm për filmat e saj. Mbi të gjitha ajo është e njohur për historitë problematike dhe varësinë ndaj alkoolit dhe drogës. Por, së fundmi duket se Lohan është bërë myslimane. Ajo ka fshirë të gjitha fotot në Instagram dhe shkr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama