Rezultate te kerkimit per termin: +Aktorja

Total: 9847
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.609Z

Aktorja Lara Flynn Boyle, cfarë transformimi?!- FOTO

LOS ANGELES-Cfarë ka ndodhur me aktoren e famshme . TMZ sjell foto nga aktorja 43-vjeçare, e cila duket sikur ka veshur një maskë në fytyrë me aq shumë ndërhyrje që ka kryer për heqjen e rrudhave. Shumë fansa kanë reaguar duke u shprehur se realisht aktorja nuk ka kryer gjë dhe se ësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.093Z

Charlize Theron, aktorja më seksi në botë

Share Charlize Theron është shpallur si aktorja më seksi në botë për këtë vit. Vlerësimi është bërë nga “What is sexy”, që bën renditjen e femrave më seksi në Hollivud çdo vit. Sipas kësaj renditje, e dashura e George Clooney, Stacy Keibler është shpallur si femra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.329Z

Aktorja shqiptare Antoinette Nikprelaj përkrah Vin Diesel

Share Aktorja simpatike me origjinë shqiptare, Antoinette Nikprelaj, duket në një rrugë të mbarë për të bërë një karrierë të suksesshme në Hollywood. Ajo sapo ka përfunduar xhirimet e serisë së re të Chronicles of Riddick ku interpreton përkrah Vin Diesel e Keri Hilson. Filmi pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.912Z

FOTOT/ Aktorja gjendet pak metra larg vdekjes, por

Kjo foto është shkrepur nga një pushues në Orlando, Florida. Aktorja gjermane Simone Gutsche 34 vjeç, kishte pas saj një peshkaqen vdekjeprurës. Pushuesit ia bënë me dorë që të largohej, por mendoi se ata po e përshëndesnin dhe nuk reagoi. Për fatin e saj të mirë ajo ishtë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.722Z

FOTOT/ Alaikum Salam: Aktorja e njohur bëhet myslimane?

Lindsay Lohan është një aktore e njohur. Por, jo vetëm për filmat e saj. Mbi të gjitha ajo është e njohur për historitë problematike dhe varësinë ndaj alkoolit dhe drogës. Por, së fundmi duket se Lohan është bërë myslimane. Ajo ka fshirë të gjitha fotot në Instagram dhe shkr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.612Z

Jennifer Lawrence aktorja me e fuqishme ne Hollywood

0 brbr SSSAbrASS brbrRevista Forbes ka renditur 10 aktoret me te fuqishme te Hollywoodit ku surprize esht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.016Z

Aktorja më e paguar në botë |FOTO

Transmetuar më 21.08.2015 - 20:30 Askush si ajo. 25 vjeçarja Jennifer Lawrence, e cila prej disa vitesh është bërë pjesë e kinemasë është aktorja më e paguar në botë, të paktën sa i përket sezonit kinematogra

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama