Rezultate te kerkimit per termin: +Aktualisht

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.023Z

Alarmi i UEFA-s: Aktualisht mund të luani vetëm jashtë!

Teodoridhis konfirmon se Shqipëria nuk ka stadium sipas standardeve Ermal Kuka Shqipëria rrezikon të luajë në transfertë edhe ndeshjet në shtëpi. Këtë e ka konfirmuar zv/sekretari i përgjithshëm i UEFA-s dhe njëkohësisht shefi i Komisionit të Federatave të këtij institucioni, Teo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.384Z

Pallatet pa hipoteke udhezimi eshte duke u diskutuar aktualisht

Udhëzimi për hipotekimin e pallateve është duke u diskutuar aktualisht mes ministrive dhe institucioneve. Ndërtuesit bëjnë me dije se akoma nuk janë vënë në dijeni të detajeve të ketij udhëzimi, ndërsa kërkojnë t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.312Z

Emrat e rrugëve në Tiranë, aktualisht 1238 të emërtuara

Tirana aktualisht ka 1238 rrugë të emërtuara. Emrat e rrugëve të kryqytetit janë emra të personaliteteve të shquara të vendit, por edhe të rajonit dhe botës. Eksperti për probleme të trashëgimisë kulturore në Bashkinë e Tiranës, Valter Gjoni, është shprehur se propozimi i emrave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.551Z

LSI: Synojmë Bashkinë e Tiranës, aktualisht është pa vizion

Tiranë, 23 Korrik, NOA Update Lëvizja Socialiste për Integrim ka si prioritet të saj në zgjedhjet e ardhshme lokale, të mund të marrë drejtimin e bashkisë më të madhe në vend, atë të Tiranës. Kështu ka theksuar ndër të tjera, në fjalën që sapo ka mbajtur në mbledhjen e K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.119Z

Drejtori i Rendit: Aktualisht në Shqipëri ka shumë pak kanabis të mbjellë

Drejtori i Drejtorisë së  Rendit në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit deklaron se aktualisht sipërfaja e mbjellë me kanabis në të gjithë vendin është në nivele shumë të ulta. I ftuar në emisionin Debati në Channel One të gazetarit Roland Qafoku, Albert Dervis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.736Z

Aktualisht të prekur nga AH3N2, 20 mijë njerëz, i ftohti e favorizon!

Ritmi i përhapjes së virusit AH3N2 është ulur në javën e tretë të janarit. Në ditët e para të muajit, numri i të prekurve nga gripi arriti në 21 mijë të prekur, ndërsa aktualisht Instituti i Shëndetit Publik referuar analizave raporton për 20 mijë personat janë të prekur nga vir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.605Z

Në Prishtinë aktualisht shënohet temperatura -17C (Foto)

Mbi vendin tonë po vazhdon të mbretëroj mot i ftohtë me temperatura prej – 17 gradë celsius. Mbrëmë dhe sot në vendin tonë kanë qenë temperaturat më të ulëta ku për sot ishte paralajmërua se temperaturat do të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama