Rezultate te kerkimit per termin: +Alarmi

Total: 6073
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.113Z

Alarmi, disa njerëz në Shqipëri financojnë terrorizmin

Kreu i Drejtorisë së Pastrimit të Parave, Agim Ismaili i pranishëm në mbledhjen e Komisionit të Sigurisë dha alarmin se në Shqipëri ka njerëzqë financojnë terrorizmin. Disponojmë një listë me emrat e këtyre individëve, tha ai. Ai ka treguar se ka pasur 154 procedime penale për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.638Z

PS alarmi per zgjedhjet

PS alarmi per zgjedhjet E enjte 24 Janar 2013 1310 PS alarmi per zgjedhjetOpozita ne Komisionin e Sigurise hodhi dyshime te forta se agjencite e inteligjences po perdoren per te manipuluar zgjedhjet e 23 qershorit Nenkryetari i komisionit Ilir Gjoni kerkoi thirrjen ne seance urgjente te shefi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.931Z

Alarmi i Italisë, rritet mafia shqiptare

Gazeta ShqipËshtë rikthyer alarmi i mafies shqiptare në Itali. Gjatë ditëve të fundit, shumë shqiptarë kanë rënë në pranga të policisë italiane, për trafikim e shitje droge dhe shfrytëzim të femrave për prostitucion. Gazeta kryeqytetase Il Messagero, e cila i referohet burimeve të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.183Z

Alarmi i SHISH: Terrorizmi po rekruton nëpër shkolla

140 luftëtarë shqiptarë mes radhëve të IS, Visho Ajazi: Numri i tyre në rritje Deklarata  Visho Ajazi – Njerëzit duan më shumë vëmendje nga shteti, shkolla, shoqëria, komuniteti fetar, pasi janë me probleme financiare Skënder Bruçaj – Rrjetet sociale janë një nga burim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.553Z

Rama: Dorëheqja e Prençit, këmbanë alarmi

Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama ka reaguar sot në lidhje me dorëheqjen e drejtorit të policisë së qarkut të Dibrës Shemsi Prençi. Në një konferencë për shtyp, Rama theksoi se dorëheqja e drejtorit të qarkut të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.812Z

Berat, fals alarmi për bombë nëbankën Societe Generale Albania

BERAT -Alarmi për bombë në degën e bankës Societe Generale Albania në qendër të Beratit ka rezultuar fals.Alarmi u dha rreth orës 09:40 minuta, me anë të një telefonate në sallën Policisë Berat. Këto të fundit, me forca të shumta e kanë rrethuar bankën menjëherë pas alarmi dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.382Z

Alarmi per tsunami ne gjithe Paqesorin

Termeti qe tronditi Kilin ka shkaktuar dallge disa metra te larta dhe ka ndezur alarmin per tsunami edhe ne Ekuador, Kolumbi, Panama, Kosta Rika, Nikaragua, Honduras, El Salvador, Guatemale dhe ne Polinezine franceze. Alarmi ne fjale eshte perhapur me pas ne te gjithe zonen e oqeanit Paqe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama