Rezultate te kerkimit per termin: +Alarmi

Total: 6073
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.183Z

Alarmi i SHISH: Terrorizmi po rekruton nëpër shkolla

140 luftëtarë shqiptarë mes radhëve të IS, Visho Ajazi: Numri i tyre në rritje Deklarata  Visho Ajazi – Njerëzit duan më shumë vëmendje nga shteti, shkolla, shoqëria, komuniteti fetar, pasi janë me probleme financiare Skënder Bruçaj – Rrjetet sociale janë një nga burim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.553Z

Rama: Dorëheqja e Prençit, këmbanë alarmi

Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama ka reaguar sot në lidhje me dorëheqjen e drejtorit të policisë së qarkut të Dibrës Shemsi Prençi. Në një konferencë për shtyp, Rama theksoi se dorëheqja e drejtorit të qarkut të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.812Z

Berat, fals alarmi për bombë nëbankën Societe Generale Albania

BERAT -Alarmi për bombë në degën e bankës Societe Generale Albania në qendër të Beratit ka rezultuar fals.Alarmi u dha rreth orës 09:40 minuta, me anë të një telefonate në sallën Policisë Berat. Këto të fundit, me forca të shumta e kanë rrethuar bankën menjëherë pas alarmi dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.382Z

Alarmi per tsunami ne gjithe Paqesorin

Termeti qe tronditi Kilin ka shkaktuar dallge disa metra te larta dhe ka ndezur alarmin per tsunami edhe ne Ekuador, Kolumbi, Panama, Kosta Rika, Nikaragua, Honduras, El Salvador, Guatemale dhe ne Polinezine franceze. Alarmi ne fjale eshte perhapur me pas ne te gjithe zonen e oqeanit Paqe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.617Z

Alarmi ne Prishtine, policia: Ishte fals

Rezulton i rreme alarmi per bombe ne ndertesat qeveritare dhe seline e Kuvendit ne Kosove. Zedhenesi i policise se Kosoves, Arber Beka, deklaroi se pas kontrolleve te ushtruara neper objekte nuk u gjet asnje mjet shperthyes dhe punonjesit e administrates u kthyen ne vendet e tyre te pun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.688Z

Tiranë, fals alarmi për bombë nëshkollën e Mesme Ekonomike

TIRANË - Ka rezultuar fals alarmi për bombë në shkollën e mesme profesionale Ekonomike në Tiranë. Alarmi është dhënë rreth orës 15:00 nga një telefonatë anonime në numrin 129 të Policisë së Tiranës.Me të marrë këtë telefonatë në drejtim të shkollës profesionale që ndodhet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.684Z

Tërhiqet alarmi për cunami në Paqësor

Tërhiqet alarmi për cunami në Amerikën Qendrore dhe Jugore. Ky alarm ishte dhënë sot, pas një tërmeti në bregdetin e Kosta-Rikës, që sipas Vëzhgimit Gjeologjik të Shteteve të Bashkuara, e kishte intensitetin 7.9 shkallë. Ala

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama