Rezultate te kerkimit per termin: +Alban +Neli

Total: 128
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.623Z

Gurët e Bilishtit, 50 mijë lekë gjobë

www.albania-sport.com - Komisioni i Disiplinës pranë FSHF-se gjobiti me 50 mijë lekë gjobë klubin e Bilisht Sport, për hedhje të gurëve e sendeve të forta në fushë (ne ndeshjen kunder Partizanit) nga të cilat është dëmtuar fizikisht arbitri por jo deri në atë masë sa të bënte t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.775Z

Gjykata: Jo gjykim me vete "Bandes se Durresit"

Tirane - Pese prej te pandehurve te "Bandes se Durresit" kerkojne vecimin e ceshtjes ne Gjykaten e Krimeve te Renda. Ne seancen e djeshme ne ngarkim te 17 anetareve te dy grupeve rivale, pese nga avokatet mbrojtes kane kerkuar gjykim te mevetesishem, me qellim perjashtimin e klienteve nga dosja ne g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.289Z

Atentati i pamundur ndaj Lulzim Berishës

Pas vrasjes së Klodjan Saliut, drejtimin e organizatës kriminale tani e merr në dorë Endrit Dokle, i cili bashkëpunëtorin më të ngushtë ka Adriatik (Dritan) Colin. Menjëherë pas vrasjes dhe idesë se organizatori i saj është Lulzim Berisha, të pandehurit Endrit Dokle e Adriatik (Dritan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.644Z

Banda e Durrësit, prokuroria jep pretencën

TIRANE- “Burg per jete” ka kerkuar Prokuroria per Lulzim Berishen,  Endrit Doklen,  Plaurent Dervishaj e Indrit Taullai, akuzuar si kreret e bandes se Durresit. Pretenca eshte dhene ne seancen e sotme per te  15 të pandehurit e bandes. Prokuroria kerkoi 25 vite burg për Sardian Su

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.578Z

Atentatori i Lul Berishës: “Më mbani në Itali, atje duan të më vrasin”

Kristian Begu, një ndër personat që kanë organizuar atentate ndaj “të fortit” të Durrësit, Lulzim Berisha, kërkoi të premten pranë një gjykate italiane anulimin e urdhrit për ekstradimin e tij në Shqipëri. Kristian Begu ndodhet aktualisht në burg në Itali, i arrestuar për lloga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.636Z

Pezullohen nga nje vit dy lojtare te Burrelit

Dy futbolliste matjane, Alban Selmani dhe Elvis Neli, per shkak te dhunes se ushtruar ndaj Sazan Vecanit, vezhguesit te ndeshjes, Sopoti - Burreli jane pezulluar me vendim te Komisionit te Disiplines, per nje vit, si dhe jane denuar secili prej tyre me nga 100.000 mije leke gjobe. Presidenti i Burr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.381Z

"Banda e Durresit" ne gjyq

Grupi i cilesuar si "Banda e Durresit", i perbere nga kundershtare te njeri-tjetri, ka te pandehur 17 persona qe akuzohen nga Prokuroria e Krimeve te Renda per trafiqe, vrasje, plagosje dhe krime te tjera. Ata jane Lulzim Berisha, Endrit Dokle, Indrit Tuallaj, Kujtim Buna, Altin Olloni, Adriatik Col

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama