Rezultate te kerkimit per termin: +Albanian +Airlines

Total: 170
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.863Z

Albanian Airlines nuk fluturon

3,000 pasagjerë të kompanisë ajrore Albanian Airlines, që  kanë rezervuar biletat deri në fund të nëntorit me këtë kompani, rrezikojnë të mos  udhëtojnë  pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.440Z

Bllokimi i llogarive, reagon Albanian Airlines

Ali Evsen TIRANE – Stafi i kompanisë shqiptare të fluturimeve Albanian Airlines, e cila është me 93 për qind në pronësi të biznesmenit Ali Evsen, reagoi dje lidhur me sekuestrimin e llogarive bankare. Me anë të një letre të hapur për median dhe publikun, stafi i kompanisë tregoi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.477Z

Avioni i “Albanian Airlines” perfundon ne Bratislavë

TIRANE- Avioni me 110 pasagjere ne bord i kompanise “Albanian Airlines” niset nga aeroporti i Rinasit ne Tirane me destinacion Bolonjen ne Itali, por perfundon ne Bratislave te Sllovakise. Tre ore fluturim ne qiejt evropiane kane vene ne panik udhetaret, kryesisht shqiptare, qe jane nisur nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.617Z

Ngrin Albanian Airlines

Prokuroria e Tiranës ka bllokuar të gjitha llogaritë bankare të personit nën hetim, bosit të Albanian Airlinies, si dhe llogaritë bankare të vetë kompanisë ajrore. Ky lajm konfirmohet jo vetëm nga burimet pranë njësis&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.681Z

Arrestohet bosi i Albanian Airlines

Është arrestuar në Spanjë, pronari i kompanisë ajrore shqiptare Albanian Airlines, Ali Evsen. Sipas mediave turke, 49 vjecari së bashku me një biznesmen egjiptian janë ndaluar në Spanjë me akuzën pastrim parash, dhënie rryshfe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.764Z

Albanian Airlines, ulje e detyrueshme në Rinas

Incidenti Përsëri probleme me të njëjtën kompani. Këtë herë, në linjën Tiranë-Torino Një defekt gjatë udhëtimit për në Torino ka detyruar pilotin e avionit të “Albanian Airlines” të rikthehet në Aeroportin e Tiranës. Pas një rruge të shkurtër, piloti konstatoi she

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.727Z

Tjeter incident me avionet e Albanian Airlines

Nje tjeter incident eshte regjistruar me avionet e kompanise ajrore shqiptare “Albanian Airlines”. Nje avion i linjes Tirane-Torino ka bere ulje te detyruar vetem pak minuta pas ngritjes ne ajer. Sipas informacioneve te fundit, ulja eshte bere pasi piloti i avionit kishte dys

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama