Rezultate te kerkimit per termin: +Albanian +Airlines

Total: 170
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.627Z

“Albanian Airlines”, kundër bllokimit të 3 mln eurove llogari

Pas arrestimit në Spanjë të presidentit të “Albanian Airlines”, Ali Evsen, e ardhmja e stafit të kësaj kompanie është në pikëpyetje. Përmes një letre të hapur për mediat, stafi i “Albanian Airlines” e konsideron jo vetëm të padrejtë, por edhe të paligjshëm vendimin e Proku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.506Z

Pasagjerët e "Albanian Airlines", gjysmë dite në tranzit

Pasagjerët e linjave të Bolonjës dhe Veronës, mbetën të bllokuar në aeroport nga pilotët që nuk vinin në aeroport TIRANE- Pasagjerët e kompanisë ajrore "Albanian Airlines", nuk kanë mundur të udhëtojnë dje në mëngjes dhe në drekë në oraret e paracaktuara, në drejtim të dest

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.727Z

Tjetër incident me avionin e "Albanian Airlines"

Tjetër incident është shënuar me avionet e kompanisë ajrore "Albanian Airlines". Një avion i kësaj kompanie i nisur nga Rinasi për në Torino pas një ore fluturim është rikthyer sërish në aeroportin "Nënë Tereza". Lajmi bëhet i ditur për "Ora News" nga drejtori i aviacionit civil Er

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:44.977Z

Albanian Airlines AAC Bllokimi arsye sigurie

Autoriteti i Aviacionit Civil, përmes një njoftimi zyrtar bëri të ditur se ka tërhequr licencen e operimit për kompaninë “Albanian Airlines”, si dhe ka pezulluar edhe një avion të kompanis&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.729Z

Tjeter incident me avionin e Albanian Airlines

Nje tjeter situate te frikshme kaluan pasagjeret e nje avioni te kompanise “Albanian Airlines”, kur kapiteni njoftoi per nje defekt ne bord. (UPDATE) Avioni u nis nga Rinasi por u kthye ne piste pasi nje nga valvulat e shkrirjes se akullit nuk punonte. Nje pasagjere e ketij av

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.867Z

Devijoi fluturimi, tmerrohen 150 pasagjerët e avionit Albanian Airlines

Mbi 150 pasagjerë ngujohen me orë të tëra në bordin e avionit në aeroportin e Birminghamit të Anglisë duke përjetuar frikë dhe pasiguri. Linja ajrore Albanian Airlines është detyruar nga kushtet e këqija atmosferike, reshjet e shumta të borës, të bëjë një ulje në aeroportin e Bir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.365Z

Aviacioni Civil i heq licensenper fluturim Albanian Airlines

Te tjera rreth shkrimit Protesta e pasagjereve per vonesat e Belle Air Permes nje letre te shperndare ne mbremje kompania ajrore me flamur shqiptar albanian Airlines ben te ditur se Aviacioni Civil i ka revokuar licensen per fluturim. Tremjie pasagjere qe kishin prenotuar bileta mbesin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama