Rezultate te kerkimit per termin: +Albanian +Airlines

Total: 170
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:44.977Z

Albanian Airlines AAC Bllokimi arsye sigurie

Autoriteti i Aviacionit Civil, përmes një njoftimi zyrtar bëri të ditur se ka tërhequr licencen e operimit për kompaninë “Albanian Airlines”, si dhe ka pezulluar edhe një avion të kompanis&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.729Z

Tjeter incident me avionin e Albanian Airlines

Nje tjeter situate te frikshme kaluan pasagjeret e nje avioni te kompanise “Albanian Airlines”, kur kapiteni njoftoi per nje defekt ne bord. (UPDATE) Avioni u nis nga Rinasi por u kthye ne piste pasi nje nga valvulat e shkrirjes se akullit nuk punonte. Nje pasagjere e ketij av

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.867Z

Devijoi fluturimi, tmerrohen 150 pasagjerët e avionit Albanian Airlines

Mbi 150 pasagjerë ngujohen me orë të tëra në bordin e avionit në aeroportin e Birminghamit të Anglisë duke përjetuar frikë dhe pasiguri. Linja ajrore Albanian Airlines është detyruar nga kushtet e këqija atmosferike, reshjet e shumta të borës, të bëjë një ulje në aeroportin e Bir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.365Z

Aviacioni Civil i heq licensenper fluturim Albanian Airlines

Te tjera rreth shkrimit Protesta e pasagjereve per vonesat e Belle Air Permes nje letre te shperndare ne mbremje kompania ajrore me flamur shqiptar albanian Airlines ben te ditur se Aviacioni Civil i ka revokuar licensen per fluturim. Tremjie pasagjere qe kishin prenotuar bileta mbesin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.230Z

Hetimet per Albanian Airlines

Njesia task force ne prokurorine e Tiranes nis hetimet per pastrim parash ndaj bosit te kompanise ajrore shqiptare Albania Airlines, Ali Evsen i cili u arrestua ne Spanje per te njejten akuze si dhe dhenie rryshfeti dhe korrupsion. Sipas burimeve nga kjo njesi jane ngrire rreth n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:44.520Z

Albanian Airlines: Shteti na bllokoi fluturimet, kërkon ti kalojmë klientët Belle Air

Share Kompania e fluturimeve Albanian Airlines, në një letër të hapur, dërguar për mediat para pak minutash, denoncon atë që e quan një falimentim të detyruar nga shteti. Kompania thotë se asaj i janë ndaluar fluturimet dhe i është këshilluar që pasagjerët t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.698Z

Spanjë, pronari i Albanian Airlines lirohet nga burgu

Ali Evsen, pronari i Albania Airlines Gjykata spanjolle liron nga paraburgimi biznesmenin Ali Evsen, pronar i kompanisë ajrore “Albanian Airlines”.Pak ditë më parë, autoritetet shqiptare janë njoftuar në rrugë zyrtare se biznesmeni turk me aktivitete sipërmarrjeje në Shqipëri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama