Rezultate te kerkimit per termin: +Albanian +Airlines

Total: 170
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.681Z

Arrestohet bosi i Albanian Airlines

Është arrestuar në Spanjë, pronari i kompanisë ajrore shqiptare Albanian Airlines, Ali Evsen. Sipas mediave turke, 49 vjecari së bashku me një biznesmen egjiptian janë ndaluar në Spanjë me akuzën pastrim parash, dhënie rryshfe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.764Z

Albanian Airlines, ulje e detyrueshme në Rinas

Incidenti Përsëri probleme me të njëjtën kompani. Këtë herë, në linjën Tiranë-Torino Një defekt gjatë udhëtimit për në Torino ka detyruar pilotin e avionit të “Albanian Airlines” të rikthehet në Aeroportin e Tiranës. Pas një rruge të shkurtër, piloti konstatoi she

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.727Z

Tjeter incident me avionet e Albanian Airlines

Nje tjeter incident eshte regjistruar me avionet e kompanise ajrore shqiptare “Albanian Airlines”. Nje avion i linjes Tirane-Torino ka bere ulje te detyruar vetem pak minuta pas ngritjes ne ajer. Sipas informacioneve te fundit, ulja eshte bere pasi piloti i avionit kishte dys

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.481Z

Reagimi zyrtar i Albanian Airlines: Fajin e ka Air Sllovakia

Nisen për Bolonjë, bien në Bratislavë Mesdita i çon në Bolonjë 110 pasagjerët Avioni: MPPTT: Ja dokumentet Tiranë, 17 Janar NOA - Kompania Albanian Airlines nuk ka asnjë lidhje me ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e së Dielës dhe mbetet e paqartë për shkaqet që çuan në devij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:44.989Z

Albanian Airlines, 15 mijë udhëtarë mbesin në ajër

Nga Emirjon Senja Hije dyshimi dhe paqartësi shoqërojnë ende vendimin për heqjen e lejes së operimit ndaj kompanisë ajrore Albanian Airlines. Nga njëra anë qëndron kompania, e cila e cilëson vendimin të padrejtë dhe të pakuptimtë vendimin, ndërsa nga ana tjetër autoritetet shqiptare,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.586Z

Qeveria: Hetime deri në fund Albanian Airlines

Aviacioni civil: Rast i paprecedentë. Ndëshkim me ligj Strukturat shtetërore shqiptare nuk e kanë kapërdirë incidentin e ndodhur me kompaninë ajrore, “Albanian Airlines”, ku një nga avionët e saj, mori “peng” 110 pasagjerë, për shkaqe ende të paqarta. Dje, gjatë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.888Z

Albanian Airlines apelon ngrirjen e llogarive në banka

TIRANE – Tri kompanitë e prekura nga bllokimi i llogarive bankare për llogari të hetimeve ndaj biznesmenit Ali Evsen, pronar i Albanian Airlines, dërgojnë në Apel çështjen e ngrirjes së parave të tyre në banka. Shoqëritë Albanian Airlines, Elite Medica sh.p.k., Albanian Electronic

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama