Rezultate te kerkimit per termin: +Albanian +Airlines

Total: 170
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.764Z

Albanian Airlines, ulje e detyrueshme në Rinas

Incidenti Përsëri probleme me të njëjtën kompani. Këtë herë, në linjën Tiranë-Torino Një defekt gjatë udhëtimit për në Torino ka detyruar pilotin e avionit të “Albanian Airlines” të rikthehet në Aeroportin e Tiranës. Pas një rruge të shkurtër, piloti konstatoi she

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.727Z

Tjeter incident me avionet e Albanian Airlines

Nje tjeter incident eshte regjistruar me avionet e kompanise ajrore shqiptare “Albanian Airlines”. Nje avion i linjes Tirane-Torino ka bere ulje te detyruar vetem pak minuta pas ngritjes ne ajer. Sipas informacioneve te fundit, ulja eshte bere pasi piloti i avionit kishte dys

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.481Z

Reagimi zyrtar i Albanian Airlines: Fajin e ka Air Sllovakia

Nisen për Bolonjë, bien në Bratislavë Mesdita i çon në Bolonjë 110 pasagjerët Avioni: MPPTT: Ja dokumentet Tiranë, 17 Janar NOA - Kompania Albanian Airlines nuk ka asnjë lidhje me ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e së Dielës dhe mbetet e paqartë për shkaqet që çuan në devij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:44.989Z

Albanian Airlines, 15 mijë udhëtarë mbesin në ajër

Nga Emirjon Senja Hije dyshimi dhe paqartësi shoqërojnë ende vendimin për heqjen e lejes së operimit ndaj kompanisë ajrore Albanian Airlines. Nga njëra anë qëndron kompania, e cila e cilëson vendimin të padrejtë dhe të pakuptimtë vendimin, ndërsa nga ana tjetër autoritetet shqiptare,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.586Z

Qeveria: Hetime deri në fund Albanian Airlines

Aviacioni civil: Rast i paprecedentë. Ndëshkim me ligj Strukturat shtetërore shqiptare nuk e kanë kapërdirë incidentin e ndodhur me kompaninë ajrore, “Albanian Airlines”, ku një nga avionët e saj, mori “peng” 110 pasagjerë, për shkaqe ende të paqarta. Dje, gjatë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.888Z

Albanian Airlines apelon ngrirjen e llogarive në banka

TIRANE – Tri kompanitë e prekura nga bllokimi i llogarive bankare për llogari të hetimeve ndaj biznesmenit Ali Evsen, pronar i Albanian Airlines, dërgojnë në Apel çështjen e ngrirjes së parave të tyre në banka. Shoqëritë Albanian Airlines, Elite Medica sh.p.k., Albanian Electronic

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.058Z

“Albanian Airlines” së shpejtisërish në tregun shqiptar

TIRANE- “Albania Airlines” synon të rikthehet sërish në sektorin e aviacionit civil, prej nga e largoi, jo vetëm qeveria Berisha me heqjen e licensës, por edhe problemet financiare të pronarëve të mëparshëm. Tani, një grup investitorësh nga Arabia Saudite i ka hyrë punës p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama