Rezultate te kerkimit per termin: +Albulenen +Me

Total: 29
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.911Z

Imitime dhe te qeshura pa fund

Mengjesi i sotem per Albulenen Gracianon dhe Anilen ka nisur me te qeshura te medha teksa Albulena imitonte Arjolen. Te njejten gje Albulena e vazhdon me tej por tashme duket se nuk fokusohet vetem tek Arjola por imiton nje pjese te mire te konkurenteve duke shkaktuar te qeshura te pafundeme tek ata

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.635Z

Anila Metin e Gracianon i kam pike te dobet Elvisi Anila e pelqen Metin

Elvisi Anila e Meti qendrojne ne kopesht duke biseuar. Elvisi mendon se Anila ka pelqim ndaj Metit e ndoshta do te lidhen por Anila pergjigjet se nuk eshte futur per te krijuar lidhje ne BB. Ajo shton se nuk e pelqen Metin e as Meti ate dhe Elvisi i kerkon falje per mendimin qe dha. Anila shpreh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.948Z

Albulena xheloze per Klaudjan Erioni Ste jam larguar me qellim

Nderkohe qe banoret e tjere jane ne sallon Erioni dhe Albulena shkojne ne dhomen e gjumit. Erionit i ben pershtypje gjendja e Albulenes dhe e pyet nese ka dicka qe e mundon. Ajo tregon se i mungojne disa nga sendet e saj personale por nuk eshte ky shqetesimi i saj kryesor. Si per ta filluar biseden

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.201Z

Albulena-Erion flirti i pare brenda shtepise

Albulena i thote Erionit se kur bisedon me te ndien dicka te vecante. Ajo thote se i pelqen shume qe te bisedoje me te duke vazhduar te thote se kete qe po ia thote e ka menduar shume gjate. Albulena duket pak si abstrakte ne menyren se si flet dhe Erioni nuk e kupton mire por ajo ia pret shkurt duk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.203Z

Genta e pavendosur per te zgjedhur mes 3 djemve

Genta qendron ne dhomen e gjumit me Anilen dhe Albulenen duke biseduar e shprehet se ende nuk ka vendosur se cilin nga djemte do te propozoje te largoje sonte nga loja. Albulena shprehet se po te ishte ne vend te saj do te largonte konkurentin me te forte por Genta thote se nuk mund ta beje kete pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.952Z

Albulena e merzitur Klaudja Pergjegjese eshte Arjola

Ndersa banoret luajne duke improvizuar lojera te ndryshme Albulena rri e merzitur si pasoje e bisedes qe ka bere me Erionin. Me pas pothuajse te gjithe banoret shkojne ne sallon dhe te ulur fillojne te bisedojne. Graciano e keshillon Albulenen qe te mos merzitet ndersa ajo thote Spo del historia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.943Z

Ngacmojne njeri-tjetrin

Konkurentet vazhdojne ende me pergatitjet per fillimin e nje dite te re qe per sot ka nisur vone. Gjate kohes qe vishen ata ngacmojne njeri-tjetrin. Franceska ngacmon Arjolen per raportin e saj me Elvisin. Ngacmimet vazhdojne edhe te konkurentet e tjere. Graciano ngacmon Albulenen dhe me pas ed

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama