Rezultate te kerkimit per termin: +Alfred

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.516Z

Alfred Peza sqaron pasurine

brbrDeputeti socialiste Alfred Peza ka sqaruar pasurine e tij per te cilen u vendos ne qender te sulmeve nga ana e Partise Demokratike Peza ka theksuar se pasurine e tij e ka grumbulluar para se te hynte ne politike duke paraqitur edhe dokumentet qe faktojne kete Per me teper per shkak se bashkeshor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.393Z

Alfred Osmani pranë Besës

Portieri Alfred Osmani është shumë pranë kalimit te Besa. 27-vjeçari luajti sezonin e kaluar te Kamza, ndërkohë që më parë ka mbrojtur edhe portën e Teutës, Tiranës dhe Elbasanit. Te Besa, portier është dhe Edvan Bakaj, ndërkohë që është larguar Orges Shehi (te Skënderbeu).

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.329Z

Ndahet nga jeta futbollisti Alfred Ziaji

Ndahet nga jeta futbollisti Alfred Ziaji E premte 08 Shkurt 2013 1323 p styletext-align justify Ndahet nga jeta futbollisti Alfred Ziaji Ish-futbollisti i njohur i Flamurtarit por edhe i ekipit kombetar te futbollit Alfred Ziaji u nda nga jeta sot ne mengjes ne moshen 52-vjecare Prej 5 di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.525Z

Putin dekoron ish-presidentin Alfred Moisiu

Ish-presidenti Alfred Moisiu është dekoruar nga presidenti rus Vladimir Putin për kontributin e dhënë gjatë Luftës së Dytë Botërore. Rusia ka nderuar shumë veteranë të luftës dhe një mes tyre ka qenë edhe Moisiu. Atij i është akorduar një dekoratë dhe një çertifikatë me firm�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.534Z

"Alfred Shkurti na vrau vellane"

Tirane- Deklarimet e vellezerve te Artur Dajes te dhena perpara oficereve te policise gjyqesore, dy vite me pare, ne Ambasaden tone ne Athine ka sjelle debate te radhes mes gjykates dhe avokateve mbrojtes. Ato jane cilesuar pa vlere nga mbrojta kunder klienteve te tyre. Tre vellezerit e Artur Dajes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.536Z

Vlora percjell Alfred Zijain

Mijëra vetë kanë bërë homazhe në stadiumin Flamurtari për ish-futbollistin e skuadrës së këtij qytetit dhe njëkohësisht të kombëtares shqiptare të viteve '80 Alfred Zijai, i cili u nda  nga jeta diten e premte p&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.848Z

Burg vrasesit te parukieres Alfred Nikolli

var fbShare url httpvizionplusalburg-vrasesit-te-parukieres-alfred-nikollisize smallbrbr8221Jam i tronditur8221 Kjo ishte fjala e vetme e thene para trupit gjykues nga Alfred Nikolli i akuzuar per vrasjen e parukieres Etleva Ndoka ne Lezhe paraditen e se premtes Nikolli i cili rezulton me dy emra A

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama