Rezultate te kerkimit per termin: +Alfred

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.208Z

Ndahet nga jeta akademiku Alfred Uci

Transmetuar me 26102016 - 1233 Tirane 26 tetor 2016 NOAal- Ndahet nga jeta ne moshen 86- vjecare akademiku Alfred Uci Akademiku u nda nga jeta mengjesin e sotem si pasoje e komplikimeve shendetesore Ai njihej si nje nga pionieret e m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.065Z

Alfred Moisiu kërkon përjashtim gjyqtari

27/11/2009  Ish-presidenti TIRANE- Ish-presidenti i Shqipërisë, Alfred Moisiu, ka kryer para disa ditësh një padi, ku kërkon përjashtimin e trupit gjykues, që po gjykon çështjen penale në ngarkim të tij, ku ai akuzohet nga prokuroria për akuzën e “shpifjes” ndaj deputetëv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.327Z

FOTOT/ Alfred Peza përpiqet të qetësojë Berishën por

Sali Berisha si çdo të enjte, ka qenë shumë agresiv në Kuvend. Madje ka bërë thirrje edhe që shqiptarët të rrëmbejnë armët. Deputeti socialist, Alfred Peza, në fillim të seancës duket se është përpjekur ta qetësojë atë, duke e thirrur tëk hyrja e Kuvendit që ta presë. Por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.291Z

Alfred Moisiu thirrje deputetëve: Votojeni reformën!

Alfred Moisiu ish-Presidenti i Republikës, u bëri dje thirrje deputetëve të mazhorancës dhe opozitës që ta miratojnë reformën në drejtësi. Ai mbështet edhe zgjedhjen e kreut të ri të shtetit nga populli pasi sipas tij vetëm në këtë mënyrë mund të shmanget një president që d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.240Z

Starton emisioni “Debat” nga Alfred Peza

Pasi ka lene pas nje sezon te suksesshëm ku protagoniste ishin lideret kryesore te politikes shqiptare si Edi Rama, Lulzim Basha, Gramoz Ruci, Astrit Patozi por edhe personazhe te rendesishme si ambasadori amerikan Aleksander Arvizu, drejtori i përgjithshëm i policisë se shtetit Hysni Burgaj a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.582Z

Alfred Kaçinari: Si më shkarkuan nga RTSH

I pari ndër tre kompozitorët e mëdhenj që kanë lënë gjurmë në krijimtarinë muzikore shqiptare, të pushuar nga puna në RTSH, Alfred Kaçinari, është prononcuar sot në lidhje me këtë ngjarje. “Kishim dëgjuar zëra dhe kërkuam vetë të shkojmë në zyrën e drejtorit. Aty na u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.220Z

Kercenohet deputeti Alfred Dalipi

Nje tjeter incident eshte shenuar ne fushate, kete radhe ne rrethin e Korces. Disa persona i kane prere rrugen dhe kane kercenuar deputetin e Partise Socialiste Alfred Dalipi, i cili po zhvillonte fushate ne komunen Mollaj, ne fshatin Dvoran. I kontaktuar ne telefon nga Top Channel, deput

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama