Rezultate te kerkimit per termin: +Alfred

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.240Z

Starton emisioni “Debat” nga Alfred Peza

Pasi ka lene pas nje sezon te suksesshëm ku protagoniste ishin lideret kryesore te politikes shqiptare si Edi Rama, Lulzim Basha, Gramoz Ruci, Astrit Patozi por edhe personazhe te rendesishme si ambasadori amerikan Aleksander Arvizu, drejtori i përgjithshëm i policisë se shtetit Hysni Burgaj a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.582Z

Alfred Kaçinari: Si më shkarkuan nga RTSH

I pari ndër tre kompozitorët e mëdhenj që kanë lënë gjurmë në krijimtarinë muzikore shqiptare, të pushuar nga puna në RTSH, Alfred Kaçinari, është prononcuar sot në lidhje me këtë ngjarje. “Kishim dëgjuar zëra dhe kërkuam vetë të shkojmë në zyrën e drejtorit. Aty na u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.220Z

Kercenohet deputeti Alfred Dalipi

Nje tjeter incident eshte shenuar ne fushate, kete radhe ne rrethin e Korces. Disa persona i kane prere rrugen dhe kane kercenuar deputetin e Partise Socialiste Alfred Dalipi, i cili po zhvillonte fushate ne komunen Mollaj, ne fshatin Dvoran. I kontaktuar ne telefon nga Top Channel, deput

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.470Z

Alfred Moisiu prezanton "Kujtime" në Vlorë

U promovua dje në Vlorë libri "Kujtime" i ish-presidentit të Shqipërisë, Alfred Moisiut. Libri sjell kujtime të periudhës 1929-1958, për ngjarje dhe histori të përjetuara në pjesën më të madhe prej atij vetë. Në takimin e zhvilluar me këtë rast, në sallën e teatrit "Petro Marko",

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.484Z

Masakron gruan, vetëvaret Alfred Doçi

Një ngjarje e rëndë ka tronditur në orët e para të mëngjesit të djeshëm lagjen “Sanxhak” të Laçit. Masakron me thikë bashkëshorten e tij 35-vjeçare në prani të motrës së tij dhe më pas i jep fund jetës. Alfred Doçi ka goditur me mjete të forta bashkëshorten e tij dhe më p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.932Z

Ndahet nga jeta ish-deputeti, Alfred Paloka

TIRANE-Ndahet nga jeta Alfred Paloka, ish-deputet i Kuvendit të Shqipërisë si dhe një nga figurat më të spikatura akademike në fushën hidroenergjitike në vend.  Akademiku i njohur Paloka ndërroi jetë mbrëmjen e djeshme pas një sëmundje të rëndë.Homazhet për nder të tij do të mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.414Z

Ish-presidenti Alfred Moisiu, Qytetar Nderi i Preshevës

Kuvendi komunal i Preshevës ka shpallur qytetar nderi ish-presidentin shqiptar, Alfred Moisiu, duke vlerësuar biografinë dhe kontributin e tij për popullin shqiptar në Ballkan, Kryetari i Komunës së Preshevës, Ragmi Mustafa ka vlerësuar se ish-presidenti i Shqipërisë ka merita të veçant

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama