Rezultate te kerkimit per termin: +Alfred

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.500Z

Protestuesja kallezon Drejtorin e Kabinetit te Veliajt Me dhunoi

0 Shoqata per mbrojtjen e punonjesve te larguar nga administrata ka dorezuar ne Prokurorine e Tiranes nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.808Z

Kalimash vritet minatori 33-vjecar

Nje 33-vjecar humbi jeten sot ne mesdite ne nje miniere ilegale ne fshatin Dukagjin ne Kec te Kalimashit. Viktima eshte Alfred Muslia. Ai po punonte ne nje galeri te braktisur te minierave te kromit kur masivi mineralit eshte shembur duke e zene ate nen vete. Pas aksidentit policia ka mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.461Z

Emergjenca civile:Mund të përballojmë dimrin

Drejtoria e Emergjencave Civile shprehet e gatshme për të përballuar dimirin i cili sjell mjaft probleme për shkak të bllokimit të rrugëve nga bora, kryesisht në veri. Kjo është ajo që bën të ditur drejtori i emergjencave civile Alfred Olli. Sipas tij tashme çdo prefekturë ka ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.978Z

Haldeda, zv/ministri i ri i Financave

Ministria e Financave bëhet me dy zv/ministra. Kryeministri Berisha ka miratuar në mbledhjen e djeshme edhe zv/ministrin e dytë të një prej ministrive më të rëndësishme të kabinetit, atë të Financave, Nezir Haldeda. Ministria e drejtuar nga Ridvan Bode do të përbëhet edhe nga dy zv/mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.756Z

Zgjedhjet, kryesia e PD cakton kandidatet

Kryesia e Partise Demokratike, percakton kandidatet e saj per zgjedhjet e pjesshme lokale te 15 nentorit. Keshtu Blendi Fuga do te jete kandidati i PD-se per njesine numer 10 ne Tirane dhe do te perballet me Gjergji Thomain e Levizjes Socialiste per Integrim.Ne Fierze kandidat eshte caktu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.943Z

Aldo Bare në Gjykatën e Krimeve të Rënda, njihet me akuzat

Kreu i bandës së Lushnjes, Aldo Bare është paraqitur në Gjykatën e Krimeve të Rënda ku është njohur me akuzat që rëndojnë ndaj tij. Alfred Shkurti, i njohur si Aldo Bare është transportuar nga burgu 313 në Gjykatë nën masa të rrepta sigurie. Ai u transportua për në sallën e gjy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.309Z

PS kallezon Drejtorin e Komisioneve Zgjedhore ne KQZ

Partia Socialiste ka bere kallezim penal ndaj Drejtorit te Komisioneve Zgjedhore ne KQZ Alfred Spahia. Akuzat e PS-se jane se Spahia ka shperdoruar detyren dhe ka falsifikuar dokumenta dhe rezultate te zgjedhjeve. Kallezim eshte pasi Spahia gjate shqyrtimit te nje kerkesa ne KQZ qe ishte bere nga ko

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama