Rezultate te kerkimit per termin: +Alfred

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.943Z

Aldo Bare në Gjykatën e Krimeve të Rënda, njihet me akuzat

Kreu i bandës së Lushnjes, Aldo Bare është paraqitur në Gjykatën e Krimeve të Rënda ku është njohur me akuzat që rëndojnë ndaj tij. Alfred Shkurti, i njohur si Aldo Bare është transportuar nga burgu 313 në Gjykatë nën masa të rrepta sigurie. Ai u transportua për në sallën e gjy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.309Z

PS kallezon Drejtorin e Komisioneve Zgjedhore ne KQZ

Partia Socialiste ka bere kallezim penal ndaj Drejtorit te Komisioneve Zgjedhore ne KQZ Alfred Spahia. Akuzat e PS-se jane se Spahia ka shperdoruar detyren dhe ka falsifikuar dokumenta dhe rezultate te zgjedhjeve. Kallezim eshte pasi Spahia gjate shqyrtimit te nje kerkesa ne KQZ qe ishte bere nga ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.779Z

Tryeze per emerimet ne Gjykaten Kushtetuese

Nje tryeze per emerimet e gjyqtareve te rinj ne Gjykaten Kushtetuese ka mbledhur bashke dy ish-presidentet Alfred Moisiu dhe Rexhep Meidani, si dhe ambasadorin amerikan, ambasadorin e OSBE-se dhe ate britanik ne vendin tone. Ish-presidenti Moisiu shprehu shqetesim per emerimet ne Gjykate,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.332Z

Moisiu: Mazhoranca tendencë për të gllabëruar çdo gjë

TIRANË Ish-Presidenti i Republikës, Alfred Moisiu, deklarohet i shqetësuar për uzurpimin, sipas tij, të gjitha institucioneve kushtetuese nga kjo mazhorancë, përfshirë këtu edhe KLSH-në dhe Guvernatorin e Bankës se Shqipërisë, drejtuesit e rinj të të cilëve zgjidhen pas një muaji. �

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.599Z

Kuvendi zgjedh kreun e AMA-s

brbrGentian Sala zgjidhet kryetar i Autoritetit te Medias Audiozivive me 79 vota pro Parlamenti ka permbyllur procesin e plotesimit te vendeve vakante ne Autoritetin e Mediave Audiovizive duke zgjedhur si kryetar te ketij institucioni Gentian Salen i cili mori me shume vota krahasuar me 3 kandidatet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.915Z

Fotolajm/Ja si qëndruan pranë e pranë politika dhe feja në meshën e Papës

TIRANE-Gjatë momentit të meshës në sheshin ‘Nënë Tereza’ u vu re sesi Papa Francesku zbriti nga podiumi dhe takoi personalitete në radhën e parë të turmës, që ishin politikanët dhe 3 përfaqësuesit kryesorë të feve politike në Shqipëri. U vu re se në krye qëndronin p�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.831Z

Peza Te enjten tjeter mbyllim vete votimin

brbrMaxhoranca i ka bere serish apel opozites te behet pjese e procesit per zgjedhjen e kryetarit te ri te autoritetit te medias audiovizive Nenkryetari i komisionit te medias Alfred Peza ka lajmeruar se ne rast se deputetet demokrate vazhdojne bojkotin shumica do te vazhdoje proceduren duke i dergu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama