Rezultate te kerkimit per termin: +Alija

Total: 391
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.529Z

I hodhi lëndë djegëse ish-bashkëshortes, prangoset

Policia e Tiranës ka vënë në pranga shtetasin Elton Alija, i cili akuzohet për plagosje të rëndë me dashje. Alija i ka hedhur lëndë djegëse ish-bashkëshortes , Dhurata Tërshana e cila ndodhet gjendje të rëndë në spital.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.343Z

Polici nr. 2 i Qafë-Gjashtës nuk dëshmon në gjyq

22/10/2009  Eduard Alija, i mbetur gjallë nga masakra, refuzon të paraqitet në gjykatë Ndodhet në Itali. Njofton se në këto kushte s’mundet të japë dëshminë TIRANË- Ka refuzuar të jetë pjesë e procesit gjyqësor kundër të pandehurve që akuzohen për rrëmbimin dhe tortu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.786Z

Shefi i krimeve gjobiti me shantazh biznesmenet

e Hene 21 Tetor 20130731 am p classwp-caption-textGjykata e Krimeve te RendapTirane Krimet e Renda ngrene akuze per gjobevenie ndaj tre personave Presion tregtareve me videot e takimeve me 28-vjecarenbr Dy meshkuj dhe nje femer akuzohen se kane krijuar nje grup kriminal te paza

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.225Z

Porosi vetvetes

Alija IZETBEGOVIQ Të mbetesh vertikalisht Si do ecësh kokëulur nën yjet, Në cilëndo rrugë të nisesh Në fund pret vdekja Dhe çdo gjë përfundom me shkatërrimin Dhe Ti do të vdesësh Dhe kjo botë do të vdesë Prandaj të qëndrosh pa u përkulur. Përktheu Smajl Saka __

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:07.313Z

Edhe një i akuzuar për vrasjen e pesëfishtë

Me kërkesë të autoriteteve maqedonase, Policia e Kosovës ka ekstraduar në Maqedoni shtetasin Shukri Alija, i cili akuzohet për pjesëmarrje në vrasjen e pesëfishtë pranë fshatit Smilkovc, raportojnë mediat në Shkup. Pas ekstradimit, Al

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.644Z

Suedi burg dy vellezerve kosovare

Nje gjykate suedeze ka konfirmuar denimet me burg per dy vellezer kosovare te cilet hodhen bomba molotov ndaj shtepise se karikaturistit te Muhamedit Lars Vilks. Dy vellezerit Mentor dhe Mensur Alija 21 dhe 20 vjec jane denuar me tre dhe dy vjet burg nga Gjykata e Apelit. Ne maj te vit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.818Z

Vrasja në Vermosh se i ndau motrën

SHKODER – Policia e Shkodrës arrin që brenda pak orëve të identifikojë dhe të kapë autorin e vrasjes në Vermosh. Sipas Policisë, Gëzim Alija ka qëlluar për vdekje 33-vjeçarin Gjovalin Vuçinaj pas prishjes së krushqisë, sepse viktima i kishte ndarë të motrën. Ky ka qenë shka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama