Rezultate te kerkimit per termin: +Alonso

Total: 2636
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.843Z

Akord total Alonso-Mclaren

Pas 5 sezonesh me Ferrarin me te cilen eshte shpallur tri here nenkampion i Formula 1 Fernando Alonso do te firmose me nje skuader te re e cila do ti jape mundesine per te fituarbr br Sikurse konfirmon spanjollja AS Alonso ka arritur nje marreveshje me McLaren per nje kontrate qe do te jete me e m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.985Z

Alonso ëndërron titullin në Ferrari

Dy herë kampioni i botës në Formula 1, Fernando Alonso ka thënë të dielën se tashmë ëndërron të triumfojë me Ferrarin. Alonso 28 vjeç ka marr pjesë në Ferrari World Finals në Valencia, pasi Renault e liroi atë që të jetë pjesë e ngjarjes me ekipin e tij të ri. Alonso do të v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.375Z

Ferrari 1-2, fiton Alonso

Fernando Alonso dhe Felipe Massa sollën fitore 1-2 për Ferrarin në garën për Shpërblimin e Madh të Bahrejnit, ngjarjen e parë të sezonit 2010 në Formula 1. Lewis Hamilton në McLaren ishte i treti, ndërsa shtatë herë kampioni i botës, Michael Schumacher – i rikthyer nga pensioni –

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.091Z

Alonso shënon supergol për Bayernin (Video)

Bayern Munich ka kaluar në epërsi kundër Atletico Madridit. Bayern Munich ka shënuar golin e parë kundër Atletico Madridit, me golin e mesfushorit spanjoll, Xabi Alonso, i cili shënoi nga gjuajtja e lirë. /Express Ndajeni këtë me të tjerët:NdarjeFacebook

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.248Z

Alonso fillon nga zero

Pas triumfit në Bahrain, Fernando Alonso është treguar mjaft modest. Sipas pilotit spanjoll të Ferrarit, ajo ishte vetëm fitore në garën e parë dhe se rruga që qon drejt triumfit në Botërorin e Formula 1, është ende e gjatë. Ai po mendon qysh tash për garën e ardhshme, në Melbourn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.196Z

Aksidentohet Alonso

Fernando Alonso peson nje aksident ne provat qe po zhvillohen ne Jerez.Piloti i Renos eshte perplasur me barrierat mbrojtese pas nje difekti te makines se tij.Fatmiresisht piloti 2 here kampion bote nuk ka pesuar asnje demtim duke u rikthyer serish ne gare.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.251Z

Liverpool zyrtarizon shitjen e Alonso

Liverpool zyrtarizon arritjen e nje marreveshje prej 30 milion eurosh qe con mesfushorin spanjoll Xabi Alonso tek ekipi i Real Madrid . Mesfushori do te firmose nje kontrate kater vjecare me ekipin madrilen.“Liverpool konfirmon arritjen e nje marreveshje me Real Madrid per shitjen e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama