Rezultate te kerkimit per termin: +Alonso

Total: 2636
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.196Z

Aksidentohet Alonso

Fernando Alonso peson nje aksident ne provat qe po zhvillohen ne Jerez.Piloti i Renos eshte perplasur me barrierat mbrojtese pas nje difekti te makines se tij.Fatmiresisht piloti 2 here kampion bote nuk ka pesuar asnje demtim duke u rikthyer serish ne gare.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.251Z

Liverpool zyrtarizon shitjen e Alonso

Liverpool zyrtarizon arritjen e nje marreveshje prej 30 milion eurosh qe con mesfushorin spanjoll Xabi Alonso tek ekipi i Real Madrid . Mesfushori do te firmose nje kontrate kater vjecare me ekipin madrilen.“Liverpool konfirmon arritjen e nje marreveshje me Real Madrid per shitjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.026Z

Alonso i paperballueshem ne Japoni

Alonso fiton per te dyten here radhazi garat e Formula 1. Fituesi i Cmimit te Madh te Japonise, Fernando Alonso pranoi pas gares se: "e veshtire te besohet" qe ai fitoi per te dyten here radhazi. Piloti i Renault arriti te njejtin sukses, si dy jave me pare, ne Cmimin e Madh te Singaporit, duke bere

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.240Z

Alonso do të pensionohet në Ferrari

Fernando Alonso është zotuar të mbetet në Ferrari, deri në përfundim të karrierës së tij në Formula 1 dhe ka theksuar se rikthimi i shtatëherë kampionit Michael Schumacher është zhvillim pozitiv në sport. Por, Alonso, i cili kaloi në Ferrari nga Renault ka pranuar se do ta ketë vë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.507Z

Hamilton Alonso eshte rreziku kryesor

Lewis Hamilton e sheh pilotin e Ferrarit Fernando Alonso si rrezikun dhe rivalin kryesor per titullin e kampionit te botes ne Formula 1. Fernando duket se do te jete rreziku kryesor per shkak se Ferrari ka filluar ti marre me seriozisht garat. Une them se ata jane rivalet tane me te medhenj per m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.234Z

Xabi Alonso i futet gjyqit

Transferimi i Xabi Alonsos te Bayerni vazhdon të jetë lajm në mediat gjermane. Kësaj radhe vetë lojtari i ka hyrë një procesi gjyqësor që ka të bëjë me transferimin e tij. Gazeta katalonase "Mundo Deportivo" ka shkruar dy ditë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:03.035Z

Alonso: Ishim me fat

05/05/2005  Ksavi Alonso është i sigurt se Liverpuli e ka shijuar kalimin për në finalen e Stambollit, i shoqëruar me pak fat. Pavarësisht nga problemet e hasura në Premier Ligë, duket se në Evropë, skuadra e Benitez ka korrur një sukses të papritur, por edhe të merituar. Me g

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama