Rezultate te kerkimit per termin: +Alonso

Total: 2636
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.712Z

“Ngricë” Meklaren-Alonso

Vazhdojnë të jenë gjithmonë e më të hidhura raportet midis Meklarenit dhe Fernando Alonsos. Pas deklarimeve të "nxehta" të kampionit të botës në lidhje më një transferim të mundshëm të Ferrarri, nga Spanja vinë zëra për një prishje të mundshme të kontratës së Alonsos në fund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.386Z

"Mjeshtri" Alonso "çmend" Spanjën

“Erdha, pashë dhe piva shampanjë”. Ky ishte titulli i të përditshmes sportive “Marca”, duke bërë paralelizëm me shprehjen e Jul Çezarit “Erdha, pashë, fitova”, sipër së cilës ishte një foto e Fernando Alonsos duke festuar pas triumfit në garën e parë të sezonit në Formu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.537Z

Massa-Alonso, shtrengim duarsh

Dy gara para perfundimit te kampionatit te Formula 1 dhe me ne fund Alonso e Massa takohen balle per balle, si shoke te ardhshem te nje skuadre. Ky takim kerkon te heqe nga rruga edhe tensionet e shkaktuara me pare nga nje incident fals i Piquet jr ne pisten e Singaporit. Sipas disa dekl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.707Z

Alonso triumfoi në Monako

- Kampioni në fuqi në Formula 1, spanjolli Fernando Alonso ka fituar në garën për Cmimin e Madh të Monakos, që u zhvillua dje pasdite në shtegun e Monte Karlos. Alonso e përfundoi garën me kohën 1:40:29,32, derisa pas tij në cak hyri shoku i tij i skuadrës, Luis Hamilton, me 4 sekonda

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.878Z

F1 Alonso-Vettel shkembim pilotesh

Një surprizë vjen nga Hungaroring. Sipas medias gjermane, “Bild”, agjenti i Fernando Alonso-s ka takuar drejtuesit e Red Bull, për një kalim të mundshëm të spanjollit tek austriakët. Në bokset e Budapestit, menaxheri i pilotit asturia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.808Z

Alonso largohet prej McLaren ?

Vozitesi spanjoll i McLaren Mercedes Fernando Alonso ka deklaruar per te perditshmen spanjolle ''Marca'' se nuk eshte e sigurte a do te qendroje ne McLaren per shkak te rivalitetit me Hamilton. - ''Nuk e di'' ka qene pergjigje e Alonsos ne pyetjen e gazetarit te ''Marca''. Alonso ka nenshkruar kontr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.843Z

Akord total Alonso-Mclaren

Pas 5 sezonesh me Ferrarin me te cilen eshte shpallur tri here nenkampion i Formula 1 Fernando Alonso do te firmose me nje skuader te re e cila do ti jape mundesine per te fituarbr br Sikurse konfirmon spanjollja AS Alonso ka arritur nje marreveshje me McLaren per nje kontrate qe do te jete me e m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama