Rezultate te kerkimit per termin: +Altin +Nikolla

Total: 225
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.650Z

Vrasja e kasapit, 24 vjet autorit

 Armand BajramiKishte vrarë pas konfliktit të lindur për një zgarë mishi, gjykata e dënon në mungesë me 24 vjet heqje lirie. Gjykata e Tiranës dha verdiktin përfundimtar për shtetasin Altin Nikolla, të akuzuar si ekzekutorin e kasapit Pjetër Qafa në vitin 2004. Ndërkohë që si b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.172Z

20 mijë euro për kokën e Lul Berishës

I pandehuri Altin Nikolla rrëfeu dje në gjykatë tentativën për vrasjen e “hasmit” Të pandehurit e organizatave kriminale të Durrësit kanë paguar mijëra euro për të eliminuar njëri-tjetrin, pasi nuk kishin rënë dakord për pazaret e drogës. Altin Nikolla ka dëshmuar dje n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.439Z

Prokuroria, 50 vjet burg at e bir, vranë për një zgarë mishi

05/04/2005  TIRANË – Vranë për një zgarë mishi, kërkohet dënimi me nga 25 vite burg. Në gjykatë erdhën për t’u gjykuar tre të pandehur, babai me dy djemtë e tij. Prokurorja Lindita Ziguri kërkoi deklarimin fajtor të të pandehurve dhe dënimin e tyre me nga 25 vite heqje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.426Z

Ekstradohet pas 8 vitesh i dënuari me 24 vite burg për vrasje

Tirane, 14 dhjetor, NOA –Drejtesia shqiptare ka arritur te sjelle ne vend per te vuajtur denimin nje te denuar me 25 vite burg per vrasje. Behet fjale per 34-vjeçarin Altin Preng Nikolli i lindur ne Puke. Nikolli eshte ekstraduar mbremjen e djeshme, rreth ores 17:30, Italia. Ai ker

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.628Z

Ekstradohet pas 8 vitesh i dënuari me 24 vite burg për vrasje

Tiranë, 14 dhjetor, NOA –Drejtësia shqiptare ka arritur të sjellë në vend për të vuajtur dënimin një të dënuar me 25 vite burg për vrasje. Bëhet fjalë për 34-vjeçarin Al

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.519Z

Ekstradohet pas 8 vitesh i dë nuari me 24 vite burg pë r vrasje

Tiranë , 14 dhjetor, NOA –Drejtë sia shqiptare ka arritur të sjellë në vend pë r të vuajtur dë nimin një të dë nuar me 25 vite burg pë r vrasje. Bë het fjalë pë r 34-vjeçarin Altin Preng Nikolli i lindur në Pukë . Nikolli ë shtë ekstraduar mbrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.381Z

"Banda e Durresit" ne gjyq

Grupi i cilesuar si "Banda e Durresit", i perbere nga kundershtare te njeri-tjetri, ka te pandehur 17 persona qe akuzohen nga Prokuroria e Krimeve te Renda per trafiqe, vrasje, plagosje dhe krime te tjera. Ata jane Lulzim Berisha, Endrit Dokle, Indrit Tuallaj, Kujtim Buna, Altin Olloni, Adriatik Col

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama