Rezultate te kerkimit per termin: +Altin +Olloni

Total: 110
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.498Z

Shtyrjet e gjyqit, 5 avokatë rezervë për bandën e Durrësit

Autori i Lajmit: red.Prokurori i Krimeve të Rënda ka propozuar një tjetër variant për të shmangur shtyrjen e procesit gjyqësor në ngarkim të Bandës së Durrësit. Prokurori i çështjes ka kërkuar që në sallë të rrinë në gatishmëri edhe 5 avokatë rezervë që, në rast të munges

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.415Z

Coli vijon dëshminë, avokatët kundër gjyqtares

 TIRANE – Adriatik Coli, bashkëpunëtor i drejtësisë dhe i penduar i “bandës së Durrësit”, ka vijuar dje me përgjigjet e tij ndaj avokatëve të të pandehurve në proces. Ndërkohë që seanca e djeshme ka nisur me debate mes palëve. Burime brenda seancës me dyer të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.915Z

"Banda e Durresit", Coli rrefen detajet per krimet

Tirane- I penduari i "Bandes se Durresit", ka vazhduar dje deshmine e tij ne lidhje me episodet e ndryshme te krimeve te kryera nga anetaret. Adriatik Coli, per rreth kater ore ka treguar detaje te ndryshme te ngjarjeve. Mbrojtesit e kane pyetur Colin per llojet e automjeteve, me te cilat kane udhet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.482Z

"Banda e Durresit", deshton seanca e 50-te

Tirane- Procesi gjyqesor ne ngarkim te 17 te pandehurve te akuzuar si anetare te "Bandes se Durresit" ka deshtuar serish. Shkak eshte bere mungesa e mbrojtesit te te cilesuarit si kreu i bandes, Lulzim Berisha. Sipas nje njoftimi te derguar trupit gjykues te kryesuar nga ana e gjyqtarit Gurali Brahi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.475Z

“Banda e Durrësit”; “Loja” e avokatëve me klientët, dështon sërish gjyqi

Në Gjykatën e Krimeve të Rënda ka dështuar edhe dje procesi në ngarkim të 16 të pandehurve, të akuzuar si anëtarë të “Bandës së Durrësit”. Shkak për dështimin e seancës janë bërë sërish avokatët mbrojtës të të pandehurve, të cilët kanë debatuar për zëvendësimet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.165Z

Banda e Durrësit, burg për jetë për 4 anëtarë

TIRANE- Gjykata e Krimeve të rënda dha sot vendimin me “burg për jetë” për 4 nga të akuzuarit si anëtarë të “Bandës së Durrësit”. Lulzim Berisha, Plaurent Dervishaj, Indrit Taullai dhe Endrit Dokle kanë marrë dënimin maksimal me burgim të përjetshëm. Gjyakat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.658Z

S’ka vendimi as sot për “Bandën e Durrësit”

Avokati Vangjel Muzika, ka lajmëruar gjykatën për mungesën, duke e motivuar me arsye shëndetësore. Kjo është hera e tretë që avokati mungon në seancë, çka për Prokurorinë është e qëllimshme, me synim që të skadojnë afatet e paraburgimit. Prokuroria e Krimeve të Rënda kërkoi d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama