Rezultate te kerkimit per termin: +Altin +Olloni

Total: 110
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.758Z

Banda e Durrësit, nisin rrëfimet e dëshmitarëve të Akuzës

Laureta Rryçi Maratonës së seancave, ku në shënjestër të pyetjeve ka qenë i penduari Adriatik Coli, duket se i ka ardhur fundi. Përfaqësuesit e Akuzës tashmë do të nisin pyetjen e dëshmitarëve që ata do të thërrasin për të vijuar zbardhjen e krimeve që pretendohet se kanë kry

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.420Z

Bandë e Durrësit, burg për jetë për 4 të pandehur

Banda e Durrësit në gjyq TIRANE- Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda vendosi sot të lerë të pandryshuar vendimin e Gjykatës së Krimeve të Rënda për të pandehurit e Bandës së Durrësit. Në vendimin e saj përfundimtar, gjykata ka lënë në fuqi dënimin me  burgim të përjetshëm p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.650Z

Prokuroria kërkon burgim të përjetshëm për Lulzim Berishën

Është dhënë në Gjykatën e Krimeve të rënda pretence e prokurorisë për anëtarët e Bandës së Durrësit. Prokurori i çështjes ka kërkuar burgim të përjetshëm për kreun e bandës së Durrësit Lulzim Berisha dhe gjithashtu burgim të përjetshëm edhe për Plaurent Dervishin Indrit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.644Z

Banda e Durrësit, prokuroria jep pretencën

TIRANE- “Burg per jete” ka kerkuar Prokuroria per Lulzim Berishen,  Endrit Doklen,  Plaurent Dervishaj e Indrit Taullai, akuzuar si kreret e bandes se Durresit. Pretenca eshte dhene ne seancen e sotme per te  15 të pandehurit e bandes. Prokuroria kerkoi 25 vite burg për Sardian Su

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.257Z

Deshton procesi i "Bandes se Durresit", debate per semundjen e Bunes

Tirane- Me debate eshte shtyre serish seanca gjyqesore ne ngarkim te 16 te pandehurve te cilesuar si anetare te "Bandes se Durresit". Mospercaktimi i sakte i semundjes se te pandehurit Kujtim Buna, si dhe moskryerja e analizave nga ana e spitalit te burgut, ka sjelle dje reagime te ashpra, te mbrojt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.422Z

Banda e Durresit mbetet ne burg

Pesë muaj pasi Gjykata e Shkallës së Parë e Krimeve të Rënda shpalli vendimin për 16 të akuzuarit si pjesëtarë në Bandën e Durrësit, Gjykata e Apelit për krimet e rënda e ka lënë në fuqi këtë vendi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.420Z

Apeli le ne burg perjete Lulzim Berishen

Pesë muaj pasi Gjykata e Shkallës së Parë e Krimeve të Rënda shpalli vendimin për 16 të akuzuarit si pjesëtarë në Bandën e Durrësit, Gjykata e Apelit për krimet e rënda e ka lënë në fuqi këtë vendi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama