Rezultate te kerkimit per termin: +Altin +Qato

Total: 341
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.304Z

Qato: Skemi informacione që në Shqipëri të ketë sulme si në Bruksel

Në Shqipëri nuk ka informacione se mund të ketë ngjarje si ato të Brukselit një ditë më parë. Deklarata u bë nga Drejtori i Sigurisë Publike në Policinë e Shtetit Altin Qato në një intervistë për Ora News. Qato: Vendi ynë nuk është një vend imun, pasi është një vend në alena

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.981Z

Grabitja e parave, Qato: Ja 8 shkeljet e kompanisë private të sigurisë

Disa prej punonjësve të policisë private që kryesnin shoqërimin e vlerave monetare në autoblindën e grabitur dje në Qafë Kashar, nuk ka zbatuar rregulloren e punës. Drejtori i Policisë së Rendit ka bërë me dije madje se ditën e sotme, kjo bankë e nivelit të dytë ka lëvizur sërish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.544Z

Kreshnik Qato fiton me pikë. Kampion i Europes, versioni IBC super te mesme

Albania-sport (Live) - 116-112, 109-107 dhe 119-109. Ky eshte vendimi i gjyqtareve. Kreshnik Qato. Kampioni i madh shqiptar. Emblema e boksit profesionist. Një natë magjike, një maratonë krenarie. Në një atmosferë të jashtëzakonshme të panjohur kurrë më parë në evinimentet shqiptare t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.679Z

Patentat e Tahirit në makinën e Sotës, Qato: Nuk përbën vepër penale

Drejtori i Komanduar i Policisë së Elbasanit, Altin Qato gjatë një konference për mediat jep detaje në lidhje me arrestimin e Orest Sotës. Ai shprehet se i riu që po udhëtonte me mjetin e tij, përveç shumës prej veç 800 mijë eurove të pashoqëruara me faturë, i janë gjetur edhe dy l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.286Z

Grabitjet në banka, Qato: Policia nuk është direkt përgjegjëse

Drejtori i Përgjithshëm për Rendin dhe Sigurinë, Altin Qato në studion e lajmeve në Ora News po flet për rendin dhe sigurinë në Vend. Një problematikë e shpeshtë kriminale këto muajt e fundit janë vjedhjet dhe grabitjet spektakolare. Janë të paktën 4 vjedhje në paratë e bankave, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.677Z

Patentat e Tahirit, Qato: Asgjë për të fshehur, materialet në Prokurori

Drejtori i komanduar i policisë së Elbasanit, Altin Qato, mohoi akuzat politike të opozitës për fshehje të arrestimit të 25 vjeçarit në Elbasan, në makinën e të cilit u gjetën 863 mijë euro dhe dy patenta të ish-Ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Në një konferencë me gazetarë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.306Z

Transportimi i parave nga bankat me rregulla të reja, Qato: Do shoqërohen me blinda!

Grabitja e parave të një banke të nivelit të dytë në Rinas krahas problemeve të sigurisë së brendshme të aeroportit nxori në pah dhe boshllëqet ligjore të cilat duhet të përmirësohen në funksion të garantimit të transportit të parave. Altin Qato, Drejtori i Rendit dhe Siguris

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama