Rezultate te kerkimit per termin: +Altin +Qato

Total: 341
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.263Z

Qato Garantojme tubimin e PD kontroll per arme dhe sende te paligjshme

Altin Qato PUBLICITET Tirane 11 mars 2015 NOAal- Numri dy i Policise se Shtetit Altin Qato deklaroi se jane marre masa lidhur me protesten e paralajmeruar nga Partia Demokratike per tu mbajtur gjate paradites se snesermebr br Qato deklaroi per mediat se Partia Demokratike ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.347Z

Qato, prova e radhes ne ring

Altin Kodra Kjo fundjave do te riktheje ne ring boksierin e mirenjohur shqiptar, Kreshnik Qato, i cili do te ndeshet ne nje ndeshje pergatitore me hungarezi Zoltan Surman. Qato nuk njeh humbje ne keto 4 vitet e fundit dhe ndeshja e se shtunes do te sherbeje si pergatitje per te mbrojtur titullin e k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.304Z

Qato: Skemi informacione që në Shqipëri të ketë sulme si në Bruksel

Në Shqipëri nuk ka informacione se mund të ketë ngjarje si ato të Brukselit një ditë më parë. Deklarata u bë nga Drejtori i Sigurisë Publike në Policinë e Shtetit Altin Qato në një intervistë për Ora News. Qato: Vendi ynë nuk është një vend imun, pasi është një vend në alena

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.981Z

Grabitja e parave, Qato: Ja 8 shkeljet e kompanisë private të sigurisë

Disa prej punonjësve të policisë private që kryesnin shoqërimin e vlerave monetare në autoblindën e grabitur dje në Qafë Kashar, nuk ka zbatuar rregulloren e punës. Drejtori i Policisë së Rendit ka bërë me dije madje se ditën e sotme, kjo bankë e nivelit të dytë ka lëvizur sërish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.544Z

Kreshnik Qato fiton me pikë. Kampion i Europes, versioni IBC super te mesme

Albania-sport (Live) - 116-112, 109-107 dhe 119-109. Ky eshte vendimi i gjyqtareve. Kreshnik Qato. Kampioni i madh shqiptar. Emblema e boksit profesionist. Një natë magjike, një maratonë krenarie. Në një atmosferë të jashtëzakonshme të panjohur kurrë më parë në evinimentet shqiptare t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.679Z

Patentat e Tahirit në makinën e Sotës, Qato: Nuk përbën vepër penale

Drejtori i Komanduar i Policisë së Elbasanit, Altin Qato gjatë një konference për mediat jep detaje në lidhje me arrestimin e Orest Sotës. Ai shprehet se i riu që po udhëtonte me mjetin e tij, përveç shumës prej veç 800 mijë eurove të pashoqëruara me faturë, i janë gjetur edhe dy l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.286Z

Grabitjet në banka, Qato: Policia nuk është direkt përgjegjëse

Drejtori i Përgjithshëm për Rendin dhe Sigurinë, Altin Qato në studion e lajmeve në Ora News po flet për rendin dhe sigurinë në Vend. Një problematikë e shpeshtë kriminale këto muajt e fundit janë vjedhjet dhe grabitjet spektakolare. Janë të paktën 4 vjedhje në paratë e bankave, p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama