Rezultate te kerkimit per termin: +Ambasadn +Greke

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.422Z

"Alia do bombardonte ambasadën me 3 mijë refugjatë"

Refugjate ne Ambasaden Gjermane Ambasadori flet për 2 korrikun, kur ai hapi dyert e ambasadës gjermane për shqiptarët “Nse nj popull nuk ka m frik, regjimi nuk sht n gjendje ta ket kontrollin”. Kshtu shprehet Werner Daum, nj gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.437Z

Berisha - Koutras: Greqia, investime në Boshtin e Jugut

Investitort grek shtrijn aktivitetin e tyre ndrtues n Shqipri dhe shprehin interes pr rrugn Tiran - Elbasan, segmente t Rrugs s Arbrit, Boshti i Jugut, zgjerimin e autostrads Milot - Shkodr dhe Unazn e Madhe t Tirans. Kryeministri Berisha priti dje kryetarin e bordit t kompanis A

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama