Rezultate te kerkimit per termin: +Ambasadori

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.472Z

VIDEO/ Vritet ambasadori rus në Turqi!

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditën e sotme në Turqi. Ambasadori rus në Turiq Andrei Karlov është vrare me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur ne Ankara. Ambasadori ishte duke vizituar një ekspozitë fotosh kur është sulmuar me armë. Edhe persona të tjerë në galeri janë plagosur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.239Z

Ambasadori turk viziton sot Shkodrën

Ambasadori i Republikës së Turqisë në Tiranë, Hasan S. Aþan, do të vizitojë sot rrethin e Shkodrës. Ai do të shoqërohet nga disa punonjës të ambasadës dhe përfaqësues të biznesit turk që kanë dhënë ndihma. Ambasadori turk do të ketë një takim me prefektin e Shkodrës, zo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.015Z

Ndërron jetë ish-ambasadori Qazim Tepshi

Ka ndërruar jetë ish-ambasadori ynë në Çeki, Qazim Tepshi. Ish-ambasadori ndërroi jetë pasditen e sotme si pasojë e një ataku kardiak. Tepshi ka shërbyer si ambasadori vendit tonë në Çeki nga viti 2005-2010. Ai ka qenë edhe deputet në kuvendin e Shqipërisë nga viti 2001-2005. 21 gus

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.405Z

Ambasadori kanadez: Kujdes me vizat

  Ambasadori kanadez në Shqipëri këshillon shqiptarët tu drejtohen sajteve zyrtare të CIC, misioneve kanadeze dhe zyrave të vizave në botë, të cilat detajojnë të gjitha procedurat teknike të nevojshme për të gjithë shtetasit e interesuar. Kujdes nga shoqatat që keq-drejtojnë qy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.817Z

Ambasadori amerikan takon Ramen

Tirane 10 dhjetor NOA- Ambasadori i sapoardhur i Amerikes Aleksander Arvizu ne kuadrin e takimeve me kreret e politikes shqiptare takoi paraditen e sotme kreun e partise Socialiste Edi Rama.Ky takim vjen pas atij te zhvilluar diten e djeshme me kryeparlamentaren Jozefina Topalli ku theksoi se eshte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.947Z

Berlin, ambasadori verikorean peshkon ilegalisht

BERLIN-Autoritetet gjermane kanë bërë të ditur se ambasadori i Koresë së Veriut është kapur teksa peshkonte ilegalisht në një lum të Berlinit. Megjithatë, zëdhënësi i Ministrisë së Jashtme, Martin Shafer, tha se amb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.947Z

Berlin, Ambasadori verikorean peshkon ilegalisht

Autoritetet gjermane kanë bërë të ditur se ambasadori i Koresë së Veriut është ndaluar teksa peshkonte ilegalisht në një lumë të Berlinit. Megjithatë, zëdhënësi i Ministrisë së Jashtme, Martin Shafer, tha se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama