Rezultate te kerkimit per termin: +Ambasadori

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.133Z

Ambasadori Lu, bashkëbisedim online për korrupsionin

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara Donald Lu do të zhvillojë sot në orën 15:30, një bashkëbisedim online me qytetarët në lidhje me korrupsionin. Me anë të një njoftimi në faqen e “Facebook”, ambasada amerikane u bën thirrje qytetarëve të postojnë pyetjet e tyre. Përpar�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.680Z

Ambasadori grek, dhurata per femijet

BERAT - Femijet me aftesi te kufizuar ne qytetin e Beratit kane marre dje dhuratat e para per festat e fundvitit. Lodrat, veshjet dhe embelsirat jane dhuruar nga ambasadori grek, Kostandinos Kokonosi, i cili vizitoi dje qytetin e Beratit. Duke uruar per festat 38 femijet dhe prinderit e tyre pjesema

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.472Z

Ambasadori Withers, ne Presidence

Presidenti i Republikes Bamir Topi pret ambasadorin amerikan John Withers me te cilin, sipas informacioneve, po diskuton rreth tryezes se pritshme mes mazhoranes dhe opozites ne kuader te konsultimeve rreth rrugeve qe do te conin ne zgjidhjen e krizes politike dhe perfundimin e bojkotit te kuvendit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.472Z

VIDEO/ Vritet ambasadori rus në Turqi!

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditën e sotme në Turqi. Ambasadori rus në Turiq Andrei Karlov është vrare me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur ne Ankara. Ambasadori ishte duke vizituar një ekspozitë fotosh kur është sulmuar me armë. Edhe persona të tjerë në galeri janë plagosur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.239Z

Ambasadori turk viziton sot Shkodrën

Ambasadori i Republikës së Turqisë në Tiranë, Hasan S. Aþan, do të vizitojë sot rrethin e Shkodrës. Ai do të shoqërohet nga disa punonjës të ambasadës dhe përfaqësues të biznesit turk që kanë dhënë ndihma. Ambasadori turk do të ketë një takim me prefektin e Shkodrës, zo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.015Z

Ndërron jetë ish-ambasadori Qazim Tepshi

Ka ndërruar jetë ish-ambasadori ynë në Çeki, Qazim Tepshi. Ish-ambasadori ndërroi jetë pasditen e sotme si pasojë e një ataku kardiak. Tepshi ka shërbyer si ambasadori vendit tonë në Çeki nga viti 2005-2010. Ai ka qenë edhe deputet në kuvendin e Shqipërisë nga viti 2001-2005. 21 gus

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.405Z

Ambasadori kanadez: Kujdes me vizat

  Ambasadori kanadez në Shqipëri këshillon shqiptarët tu drejtohen sajteve zyrtare të CIC, misioneve kanadeze dhe zyrave të vizave në botë, të cilat detajojnë të gjitha procedurat teknike të nevojshme për të gjithë shtetasit e interesuar. Kujdes nga shoqatat që keq-drejtojnë qy

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama