Rezultate te kerkimit per termin: +Amerik

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.264Z

“Ramushi ish dashtë me ditë se në mes Ramushit dhe Amerikës, shqiptarët janë me Amerikën”

Opozita kërkoi sot nga Amerika që t’iu lejohet qytetarëve të Kosovës që të vendosin vet për vendin e tyre. Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj pati një kërkesë për Amerikën. AdP

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.728Z

Lë vendlindjen për Amerikën

Këngëtarja britanike Jessie J duket se nuk po mjaftohet me famën e madhe që ka krijuar në Britani. Ajo ka bërë të ditur se do të fokusohet për të rritur edhe më shumë famën, por në Amerikë. “Amerika ësht&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.476Z

Sinani për 2500 euro në Amerikë

Këngëtari i famshëm Sinan Vllasalihu për 6 vjetorin e pavarësisë së Kosovës, këtë vit do të jetë në Amerikë. Në mbrëmjen e organizuar nga Albis Party, Sinani do të argëtojë shqiptarët në Amerik&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.098Z

Gashi me Ledrin vazhdojnë ta "shkelin" Amerikën (Foto)

Dy reperët e famshëm kosovar, Gashi me Ledrin vazhdojnë të qëndrojnë në Amerikë. Pasi e "kallën" atmosferën në Manhattan, Gashi me Ledri vazhdojnë ta sodisin Amerikën duke u shfaqur së bashku. "Park Central" qu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.827Z

Uraganet godasin Amerikën, 5 viktima

SHBA- Uraganet kanë goditur një pjesë të mirë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës duke lënë të vdekur pesë persona. Stuhitë janë raportuar në Kansas, Ajoua, Nebraska dhe Oklahoma. Shërbimi Kombëtar i Motit kis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.685Z

Pirlo e përfundon karrierën në Amerikë

Pirlo e përfundon karrierën në Amerikë Veterani italian që aktualisht luan te Juventus, Andrea pirlo mund që karrierën ta përfundoj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. “Mozartti” i futbollit, më Juven ka kontratë deri n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.343Z

Ledri me Gashin, bashkë në Amerikë

Dy reperët e famshëm kosovar, Ledri Vula dhe Gashi do të performojnë sot bashkë në Amerikë. Dy të preferuarit e publikut do të jenë në Manhatan në mbrëmjen e organizuar nga "Berdyna Entertainment" me pronar Veton Berdynë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama