Rezultate te kerkimit per termin: +Amerik

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.473Z

​Ja çfarë shpiku babai, për tëshëtitur të bijën nëpër botë

KALIFORNI- Një 61-vjeçar nga Kalifornia, Bran Ferren, ka kaluar katër vjet për të plotësuar dëshirën e vajzën së tij, duke ndërtuar enkas për të një makinë, që ka zyrë, dhomë gjumi, kuzhinë e madje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.398Z

Olympiakosi i papërmbajtshëm për Milanin

Skuadra greke Olympioakos e ka mposhtur me rezultat të thellë prej 3-0 Milanin e Pippo Inzaghi në ndeshjen që u zhvillua në orët e hershme të mëngjesit për ndeshjet vlefshme për mini turneun e organizuar në Amerikë. Alejandro Dominguez n&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.016Z

SHBA Te hapur per dialog me Penianin

Shtetet e Bashkuara të Amerikës njoftuan Kinën se mbeten të hapur për një dialog me Korenë e Veriut, por Peniani nga ana e tij duhet të tregojë një qendrim konstruktiv. Lajmi u njoftua nga një zëdhënës i Departamentit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.438Z

Chavez, Venezuela anulon samitin

Qeveria e Venezuelës ka pezulluar një samit mes liderëve të vendeve të Amerikës Latine, i programuar të mbahej në ishullin Margarita, më 5 dhe 6 korrik. Lajmin e bëjnë të ditur mediat ndërkombëtare, të cilat u referohen burim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.441Z

Chavez Venezuela anulon samitin

Qeveria e Venezuelës ka pezulluar një samit mes liderëve të vendeve të Amerikës Latine, i programuar të mbahej në ishullin Margarita, më 5 dhe 6 korrik. Lajmin e bëjnë të ditur mediat ndërkombëtare, të cilat u r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.675Z

Argjentina vetem nje barazim me Bolivine

Argjentina e Leo Messi ka arritur vetëm një barazim 1-1 me Bolivinë modeste, në takimin që hapi siparin e Kupës së Amerikës, që po zhvillohet në Argjentinë. Bolivianët kaluan të parët në avantazh falë nj&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.467Z

Kosova do të hapë 4 ambasada të reja

Ministria e Punëve të Jashtme e Kosovës planifikon të hap ambasada në Afrikë, Amerikën Latine dhe në Australi. Gjithashtu, Kosova do të bëhet me përfaqësi diplomatike edhe në Podgoricë. Shërbimi diplomatik do të zgjeroh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama