Rezultate te kerkimit per termin: +Amerika

Total: 8420
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.285Z

Amerika voton

Nga Oltion Spiro Ja dhe zgjedhjet ne amerike po zhvillohen. Gjithçka eshte gati per një rilindje të re. Që nga vullneti për të mbyllur një kapitull të dhimbshëm, ta vrazhdë, të egër, pa pashpirt, ashtu dhe aq të vendosur, të prerë ku politika diktohej nga një vullneti i fo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.618Z

Amerika smbron kusarët!

Vargje nga Arben Duka   Arvizu o i bekuar, Me regjimin je rreshtuar, Mirë të gjitha o xhaxha, Po për Nanon si ta dha?!   Që ke shtuar dashurinë Me Saliun, gjithë e dinë, Tani do që me një hopa Nanon ta kërresh nga gropa?   Sala yt na batërdisi, Po na ha si lënde lisi, Ti d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.618Z

AMERIKA SMBRON BARBARËT

Vargje nga Arben Duka   Arvizu o i bekuar, Me regjimin je rreshtuar, Mirë të gjitha o xhaxha, Po për Nanon si ta dha?!   Që ke shtuar dashurinë Me Saliun, gjithë e dinë, Tani do që me një hopa Nanon ta kërresh nga gropa?   Sala yt na batërdisi, Po na ha si lënde lisi, Ti d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.560Z

Gërdeci, Shqipëria, Amerika

TIRANE- Rrjedhjet e kabllove informatike që në Shqipëri, s’ka si të jetë ndryshe, shihen si arteriet që lidhin zemrën e botës e të demokracisë perëndimore me vendin tonë dhe, krejt natyrshëm, i kanë përfshirë shqiptarët në emocionet e qëmtimit të brendisë së tyre. Për t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.067Z

Amerika përrallore (FOTO)

Një prej vendeve më të mëdha të botës, SHBA mund të krenohet gjithashtu edhe me vende pothuajse të paprekura, ku bukuritë e natyrës janë të atilla sa të zhysin në dyshime nëse je përpara një fotoje apo një pikture, shkruan Top-Channel Ditën e martë, në faqen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.997Z

Sekuestrohet droga nga Amerika Latine

Autoritetet policore shqiptare kane sekuestruar nje sasi te vogel lende narkotike te tipit kokaine e cila ishte derguar me poste nga Amerika Latine. Lajmin e kane bere te ditur prokuroret e Krimeve te Renda sipas te cileve sasia e kokaines 1 kilogram ishte derguar nga Panamaja e fshehur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.744Z

Amerika e Veriut nën kthetrat e dimrit

Ngricat Një stuhi e ashpër akulli ka sjellë dëborë dhe shi të ngrirë në qytetin më të madh të Kanadasë, Toronto, ndërsa e gjithë Amerika e Veriut përballet me një dimët të pazakontë. Së paku 11 vetë raportohen të vdekur në aksidente të lidhura me ngricat në SHBA dhe Kanada.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama