Rezultate te kerkimit per termin: +Angli

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.317Z

Angli, 27 të prekur nga virusi

Arrin në 27 numri i të prekurve nga virusi H1N1 në Angli dhe pesë shkolla janë mbyllur për shkak se nxënës të këtyre shkollave janë prekur prej këtij virusi. Tre nga shkollat e mbyllura ndodhen në Londër, një në Devon dhe tjetra në Gloucestershire të jugut. Ministria e Shëndet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.442Z

Murinjo: “Do të rikthehem në Angli”

Trajneri i Realit të Madridit për “Sun”: “Duhet të rizbuloj kënaqësinë e të trajnuarit”. (Gazeta Albania) – Londër, 27 janar – Hoze Murinjo shumë shpejt më të rikthehet në Premier League. Trajneri portugez i Realit të Madridit foli për një rikthim të bujshëm në Angli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.924Z

Formacionet zyrtare: Angli - Zvicër

Angli – Zvicër, është ndeshja më interesante e natës së sonte për kualifikimet evropianit që mbahet në Francë. Anglia tani ka siguruar pjesëmarrjen, dhe një gjë të tillë kërkon ta bëjë edhe Zvicra. AdPlat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.171Z

Zbulohet kopshti i një shqiptari në Angli

Policia e qytetit të Suindonit në Angli mbeti e shokuar kur theu derën e një pub-i të mbyllur. Në dhomat e sipërme ata zbuluan një punishte të vërtetë kanabisi. Pub-i Meerkat ishte i njohur në qytet prej vitesh, por tashmë ishte mbushur me kanabis. Brenda u gjet një shqiptar, që u p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:21.975Z

Angli, shqiptari kapet me 5.1 kile kokainë

 Doganierët britanikë zbuluan dje 5,1 kilogramë kokainë në makinën e një shqiptari. Ai shoqërohej me një italian dhe të dy po tentonin hyrjen në Angli. Sipas policisë, të arrestuarit janë Afrim Gjuni dhe Sergio Veroneze, të cilët u ndaluan në portin e Doverit. Sipas policisë,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.528Z

Atmosferë pragfeste në Itali, Spanjë e Angli

Atmosferë pragfeste në Itali, Spanjë e Angli. Interi në Itali, Mançesteri në Angli dhe Barcelona në Spanjë mund të shpallen kampionë të kampionateve respektive këtë fundjavë. Megjithëse në futboll asgjë nuk është e sigurt, këtë javë nuk pritet të ketë surpriza. Dy javë pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.561Z

Angli, arrestohet Ricardo Fuller

Nje tjeter futbollist eshte ne telashe ne Angli pas trazirave te shkaktuara ne nje lokal nate. Xhamajkiani Ricardo Fuller eshte arrestuar me akuzen e agresionit. Ngjarja ka ndodhur ne oret e para te se dieles ne nje diskoteke ne Hanley, ne veri te Londres, pas nje takimi mes Stoke City dh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama