Rezultate te kerkimit per termin: +Angli

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.726Z

Rritet niveli i inflacionit ne Angli

Zyra kombetare e statistikave e Anglise me ane te nje raporti beri te ditur se niveli i inflacionit ne Angli gjate muajit tetor arriti ne 3.2 per qind. Sipas ketij raporti rritja e nivelit te inflacionit ne Angli gjate ketij muaji ka qene me e larte sesa parashikimi i Bankes Qendrore te Anglise. Kj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.705Z

Dhune tifozesh ne Angli

Nuk ka dhunë vetëm në Kosovë apo Shqipëri, por edhe në vendlindjen e futbollit, në Angli. Kjo fundjavë pati dy përleshje tifozësh të cilat për fat nuk sollën viktima. Të dielën, tifozët u përleshën pas derbit m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.335Z

Angli, rritet shqetësimi nga gripi

Angli, rritet shqetësimi nga gripi Një rritje e shpejtë prej 50% e të infektuarve nga gripi u shënua në vetëm tre ditë në Angli, ndërsa të paktën 460 pacientë janë të shtruar nën kujdes të vazhdueshëm, b&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.608Z

Gejt mund të bëhen peshkop në Angli

Gazeta ShqipReforma Kisha e Anglisë rrëzoi një klauzolë që ndalonte gejt në partneritet civil nga marrja e postit të peshkopit në këtë kishë, bën të ditur BBC. Njoftimi erdhi nga Shtëpia e Peshkopëve të Kishës dhe lejon që priftërinjtë e deklaruar gej do të mund të zgjidhen pes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.963Z

Itali - Uruguai, Kosta Rikë - Angli

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjeve Itali – Uruguai dhe Kosta Rikë - Angli, ndeshje këto të vlefshme për grupin D. Formacionet: Itali – Uruguai AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Itali: Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini, De Sc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.777Z

Mourinho do të kthehet në Angli

Jose Mourinho mban opsionet e hapura sa i përket skuadrës që do ta udhëheq pas Real Madridit derisa ka premtuar se do të rikthehet në Angli. Trajneri i Real Madridit bëri të qartë se planifikon të punojë sërish në Premierligë pasi të përfundojë aventurën e tij në Santiago Bernabeu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.789Z

Angli, shkatërrohet banda shqiptare e kokainës

7 shqiptarë, anëtarë të një bande droge me aktivitet në Britani, janë dënuar me 57 vjet e 10 muaj burg nga gjykata Southwark Crown, nën akuzën e trafikut ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Admir Doda 37-vjeç, Aurrell Marqueshi 33-vjeç, Hysena Meta 37-vjeç, Henri Stafhansi 30-vjeç,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama