Rezultate te kerkimit per termin: +Aplikant

Total: 612
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.280Z

Sulm ndaj policit tek ambasada greke

Një aplikant për vizë tek ambasada greke ka përfunduar në pranga, pasi ka sulmuar dhunshëm duke plagosur një polic, teksa ky i fundit po kryente detyrën. Jani Velia e ka goditur policin me tulla dhe gurë, duke i shkaktuar plagë në fytyrë e në kokë, pasi uniforma blu i kishte kërkuar t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:32.797Z

Gjermeni: Më 20 tetor Kongresi i gruas socialiste;Veliaj: FRESH me drejtues të rinj

Partia Socialiste ka mbledhur sot kryesinë e saj, ku është diskutuar riorganizimi i forumit rinor i PS dhe ai i gruas. Në mbarim të mbledhjes deputetja socialiste Eglantia Gjermeni tha për gazetarët se me 20 tetor do të mbahet Kongresi i gruas socialiste, q&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.766Z

ATK-ja më e mira

Administrata Tatimore e Kosovës e ka fituar çmimin e parë “Shërbimi më i mirë publik” në ICT Awards. Këtë çmim e mori me projektin Deklarimi Elektronik i Tatimeve. Bëhet e ditur se sistemi për Deklarim Elektronik ësht&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.697Z

Emerimet pese arsimtare ne pranga

Pesë funksionarë të institucioneve arsimore në rrethin e Fierit u arrestuan nga policia këtë të martë nën akuzën e korrupsionit. Të arrestuarit janë katër inspektorë të Drejtorisë Rajonale Arsimore të Fie

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.826Z

Obama ironi me Donald Trump

brbrPresidenti amerikan Barak Obama ka ironizuar deklaratat e kandidatit republikan Donlad Trump per femrat duke thene se me kete qendrim ai nuk do te pranohej te ishte as si punonjes i rrjetit te dyqaneve Seven eleven Keto komente kreu i Shtepise se Bardhe i ka bere gjate nje tubimi elektoral pro-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.746Z

Ushtarë me pagesë, bum aplikimesh

Dikur pas hekurave të dyerve të qendrës së rekrutimit të ushtarëve ishin prindër që prisnin që fëmijët e tyre e marrë me forcë për ushtarë mund të liheshin të lirë. Ndërsa sot është ndryshe, përveç një pamje të re të godinës kemi edhe një tjetër ndryshim, marrjen e ushta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.082Z

Ambasada britanike, tarifa për vizë paguhet online

Ambasada e Britanisë në Tiranë Duke filluar nga 11 qershori, pagesa e aplikimit për vizë britanike duhet të bëhet vetëm online. Pagesa bëhet nëpërmjet internetit me kartë krediti apo debiti, në monedhën euro, përpara se aplikanti të shkojë për të dorëzuar dokumentet e aplikimit n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama