Rezultate te kerkimit per termin: +Arben +Duka

Total: 685
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.539Z

Arben Duka: Sali Berisha ka dashur të më eleminojë fizikisht

Një ditë pasi bëri një letër për Aneta Ramën, Arben Duka ka replikuar me Sali Berishën, që reagoi pas letrës së tij. Duka thotë në një shkrim, se nuk ka nevojë për mbrojtjen e Berishës, pasi ai ka dashur ta eleminojë fizikisht. Vërtetë që Sali Berisha nuk më ka marrë në te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.735Z

Arben Duka shpallet kulak i Festivalit të 50 të në TVSH

Share Arben Duka, autori më i njohur i teksteve në Festivalet e RTVSH, duket se është shpallur kulak nga drejtuesit e RTVSH për shkak të publicistikës së tij opozitare dhe vargjeve të famshëm satirike kundër disa figurinave të pushtetit. Tendenca e qartë për t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.994Z

Arben Duka kërcënohet ngaekstremistë grekë për një libër të tij

Të tjera rreth shkrimit DUKA:S'jam Anti-grek, por Anti-fashist VIDEO Poeti dhe publicisti i njohur, por dhe shumë aktiv në të përditshmen Shqiptarja.com, Arben Duka është shpallur “non grata” në Gre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.861Z

Poeti Arben Duka nderohet metitullin 'Qytetar Nderi i Gjirokastrës'

Të tjera rreth shkrimit Arben Duka, i mposhtur nga Mona Liza "Si Mona Liza", promovimi i librit të Arben Dukës është shoqëruar me dhënien e titullit "Qytetar Nderi i Gjirokastrës". Një ceremoni e bukur është zhv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.088Z

Arben Duka: Edi Rama po më paguan kurimin në Itali

Krejt papritur, Arben Duka e ka gjetur veten në mes të një debati në nivele të larta. Bejtexhiu i gazetës Dita, në vargjet e tij, shkruante se nëse hiqen dekoratat për ish-zyrtarët komunistë, duhet të hiqen edhe dekoratat për Kristaq Ramën (babai i Edi Ramës) dhe Gramoz Ruçin (k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.471Z

Letra e hapur: Aneta Rama shqetësohet nga Arben Duka

Nëna e kryeministrit Edi Rama, Aneta, duket se është shqetësuar nga vargjet e Arben Dukës tek gazeta Dita. Ky i fundit kërkonte që në kuadër të nismës për heqjen e dekoratave, të hiqeshin edhe dekoratat për Kristaq Ramën, të atin e Edi Ramës, por edhe për Gramoz Ruçin. Aneta Rama

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.861Z

Arben Duka nderohet me titullinQytetar Nderi i Gjirokastrës

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE- "Si Mona Liza", promovimi i librit të Arben Dukës është shoqëruar me dhënien e titullit "Qytetar Nderi i Gjirokastrës". Nj&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama