Rezultate te kerkimit per termin: +Arrestohet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.014Z

FOTOT/ Kush fotografon vilën e presidentit, arrestohet

Gazetat në Afrikën e Jugut kanë publikuar pamje nga rezidenca e presidentit Jacob Zuma, duke sfiduar një paralajmërim të qeverisë se kush fotografon shtëpinë e tij, do arrestohet. Sipas BBC, rezidenca Nkandla është në qendër të debatit pasi mendohet se janë përdorur 20 milion doll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.115Z

Chris Brown arrestohet: Del kundër gjykatës!

Këngëtari I njohur Chris Brown mësohet se është arrestuar mbrëmjen e djeshme, pasi ka dal kundër rregullave që I kishte vënë gjykatësi. Fillimisht për të u vendos që të qëndronte per 90 ditë, por pas disa dikutimeve që ai kishte me personat që kujdeseshin për të , atëherë ata

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.942Z

Arrestohet shtetasi malazez me kanabis sativa

brbrPasditen e 27 janarit eshte arrestuar ne piken doganore Kapshtice shtetasi malazez Dragoyub Konatar Policia kufitare evidentoi 50 kg Kanabis Sativa gjate skanimit te nje automjeti tip furgon 46-vjecari udhetonte nga Mali i Zi permes Shqiperise per te mberritur ne Greqi Kanabis Sativa u gjet ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.109Z

Arjan Shanaj arrestohet për armëmbajtje

Bilancet Iu gjetën dy pistoleta. Policia e Shtetit publikon se çfarë gjeti në bazën e grupit Fushëkuqe Në bazën e grupit në Fushëkuqe janë sekuestruar 143 000 euro, një mjet i blinduar dhe 25 celularë Policia e Tiranës tha se ka arrestuar shtetasin Arjan Shanaj për armëmbajt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.341Z

Arrestohet, shfrytëzoi për prostitucion një femër

Shfrytëzuan për qëllime prostitucioni një femër, njëri arrestohet, tjetri shpallet në kërkim arrestohet. Daniel Hajro, 25 vjeç, banues në Vlorë, është vënë në pranga, ndërsa bashkëpunëtori i tij, K. R., banues në Vlorë, është shpallur në kërkim për shfrytëzimin për qëll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.072Z

Arrestohet në Vlorë grabitësi i vilave të Romës

Vlorë- Një shtetas shqiptar i arratisur nga burgu në Itali, është arrestuar mëngjesin e sotëm në Vlorë pasi këkohej nga drejtësia italiane.Në sajë të bashkëpunimit mes Interpol Tirana dhe forcave speciale të Romës është bërë i mundur arrestimi i shtetasit Ali Islamaj, 29- vjeç,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.240Z

Emiliano Shullazi arrestohet sërish

Share Emiliano Shullazi, një emër i njohur për drejtësinë në Shqipëri, është arrestuar sërish. Kësaj here ai është arrestuar në Shkodër. Policia i ka gjetur atij dy pistoleta dhe i ka sekuestruar një mjet të blinduar. Shullazi ishte arrestuar edhe disa muaj më parë, por para pak

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama