Rezultate te kerkimit per termin: +Arrihet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.190Z

Prishtinë-Beograd, arrihet marrëveshja

Bruksel- Në ditën e tretë të bisedimëve Prishtinë-Beograd për menaxhimin e integruar të kufijve, më në fund u arrit edhe marrëveshja mes tyre. Këto bisedime u ndërmjetësuan nga Bashkimi Europian, dhe siç u bë me dijë propozimi i Kuper ishte pranuar më herët nga Kosova, por jo nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.272Z

Arrihet marreveshja me Qipron

Arrihet marreveshja me Qipron E hene 25 Mars 2013 1317 Arrihet marreveshja me QipronQeveria e Qipros dhe kredidhenesit nderkombetare kane arritur nje marreveshje per te marre shumen prej 10 miliarde eurosh ne kembim te vendosjes se takses mbi depozitat bankare Pakti eshte arritur gjate bised

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:30.500Z

Lumturia arrihet në moshën 55-vjeçare!

Thuhet që jeta nis kur mbush 40 vjeç, por sipas një studimi të fundit, lumturia e vërtetë vjen në moshën 55-vjeçare. Kërkuesit britanikë kanë arritur në përfundimin se personat e kësaj grupmoshe qeshin më shumë se çdo grupmoshë tjetër.  Kjo vjen pasi nuk kanë m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.451Z

Mladenov: Kompromisi arrihet vetën nga palët shqiptare

Ministri i jashtëm bullgar Nikolay Mlladenov ka deklaruar se kompromisi për zgjidhjen e situatës arrihet vetëm nga palët shiptare dhe jo me ndërhyrje nga jashtë. Deklarata e ministrit bullgar Mladenov u bë pas takimit me kreun e opozitës Edi Rama në selinë rozë. "Jam i bindur se një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.097Z

Analistët: Para bisedimeve të arrihet konsensusi

Gazeta ShqipARTON KONUSHEVCI Në Kosovë, aktualisht, po zhvillohet një debat në lidhje me mundësinë e nisjes së një dialogu politik me Serbinë. Derisa qeveria e Kosovës po kërkon një konsensus ndërpartiak për këto bisedime, disa nga partitë politike opozitare aktualisht janë duke i k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.966Z

Ferrara: Titulli arrihet, duhet ndalur Interi

Trajneri i Juventusit, Ciro Ferrara premtoi se titulli kampion ne Seria A do te arrihet, nese gjate sezonit Juve arrin dhe sfidon Interin. Zikalterit ndodhen ne krye te klasifikimit dhe per Ferrarren titulli do te arrihet, vetem nese ndalen dhe kalohen ne ndeshjet e metejshme zikalterit e Murinjos.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:11.202Z

Arrihet marrëveshja, Eto'o tek Inter

Samuel Eto'o, tashmë është futbollist i Interit. Arrihet marrëveshja mes klubit zikaltër dhe sulmuesit kamerunez për transferimin e tij në ekipin italian. Njoftimin e dha agjenti i futbollistit, pas bisedimeve në Milano me drejtuesit e Inter. Eto'o do të paguhet te Interi me 10.5 milionë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama