Rezultate te kerkimit per termin: +Arrihet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.097Z

Analistët: Para bisedimeve të arrihet konsensusi

Gazeta ShqipARTON KONUSHEVCI Në Kosovë, aktualisht, po zhvillohet një debat në lidhje me mundësinë e nisjes së një dialogu politik me Serbinë. Derisa qeveria e Kosovës po kërkon një konsensus ndërpartiak për këto bisedime, disa nga partitë politike opozitare aktualisht janë duke i k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.966Z

Ferrara: Titulli arrihet, duhet ndalur Interi

Trajneri i Juventusit, Ciro Ferrara premtoi se titulli kampion ne Seria A do te arrihet, nese gjate sezonit Juve arrin dhe sfidon Interin. Zikalterit ndodhen ne krye te klasifikimit dhe per Ferrarren titulli do te arrihet, vetem nese ndalen dhe kalohen ne ndeshjet e metejshme zikalterit e Murinjos.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:11.202Z

Arrihet marrëveshja, Eto'o tek Inter

Samuel Eto'o, tashmë është futbollist i Interit. Arrihet marrëveshja mes klubit zikaltër dhe sulmuesit kamerunez për transferimin e tij në ekipin italian. Njoftimin e dha agjenti i futbollistit, pas bisedimeve në Milano me drejtuesit e Inter. Eto'o do të paguhet te Interi me 10.5 milionë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.169Z

Sekui: Konsensusi për presidentin mund të arrihet

Share Kur afati për zgjedhjen e një presidenti me 84 vota po shkon drejt finishit, ambasadori i BE-se, Etore Sekui, ka bërë edhe një apel të fundit për konsensus. Në emisionin A Shoë, ambasadori Sekui ka vlerësuar zhvillimit e fundit si pozitive duke theksuar se konsensusi mund të arrih

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.062Z

Arrihet marreveshja PS-PD

brbrPas 9 ore negociatash arrihet marreveshja PD-PS Ne mesnate ne kryesine e kuvendit negociatoret e majte Petrit Vasili e Taulant Balla dhe demokratet Oerd Bylykbashi e Genc Pollo firmosen rezoluten qe zgjidh ngercin politikbr Kjo rezolute eshte ndertuar mbi bazen e deklarates se hartuar nga negoci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.413Z

Arrihet marrëveshja parazgjedhore

Arrihet marrëveshja parazgjedhore mes partive politike. Kryeministri i vendit dhe kryetari i Bashkisë më të madhe në vend, kanë vendosur t`i japin fund krizës politike.   Ata janë takuar në sallën e konferencave në Pallatin e Kongreseve d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.427Z

Ribery tek Reali, arrihet marreveshja

Arrihet marreveshja mes Bajernit te Mynihut dhe Realit te Madridit per transferimin ne veren e ardhshme te Franck Ribery. Lajmin e ka bere te ditur gjermania “Ran.de”, sipas se ciles marreveshja eshte arritur ne muajin gusht dhe eshte bere ne kuader te transferimit te holande

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama