Rezultate te kerkimit per termin: +Arrihet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.966Z

Ferrara: Titulli arrihet, duhet ndalur Interi

Trajneri i Juventusit, Ciro Ferrara premtoi se titulli kampion ne Seria A do te arrihet, nese gjate sezonit Juve arrin dhe sfidon Interin. Zikalterit ndodhen ne krye te klasifikimit dhe per Ferrarren titulli do te arrihet, vetem nese ndalen dhe kalohen ne ndeshjet e metejshme zikalterit e Murinjos.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:11.202Z

Arrihet marrëveshja, Eto'o tek Inter

Samuel Eto'o, tashmë është futbollist i Interit. Arrihet marrëveshja mes klubit zikaltër dhe sulmuesit kamerunez për transferimin e tij në ekipin italian. Njoftimin e dha agjenti i futbollistit, pas bisedimeve në Milano me drejtuesit e Inter. Eto'o do të paguhet te Interi me 10.5 milionë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.169Z

Sekui: Konsensusi për presidentin mund të arrihet

Share Kur afati për zgjedhjen e një presidenti me 84 vota po shkon drejt finishit, ambasadori i BE-se, Etore Sekui, ka bërë edhe një apel të fundit për konsensus. Në emisionin A Shoë, ambasadori Sekui ka vlerësuar zhvillimit e fundit si pozitive duke theksuar se konsensusi mund të arrih

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.062Z

Arrihet marreveshja PS-PD

brbrPas 9 ore negociatash arrihet marreveshja PD-PS Ne mesnate ne kryesine e kuvendit negociatoret e majte Petrit Vasili e Taulant Balla dhe demokratet Oerd Bylykbashi e Genc Pollo firmosen rezoluten qe zgjidh ngercin politikbr Kjo rezolute eshte ndertuar mbi bazen e deklarates se hartuar nga negoci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.413Z

Arrihet marrëveshja parazgjedhore

Arrihet marrëveshja parazgjedhore mes partive politike. Kryeministri i vendit dhe kryetari i Bashkisë më të madhe në vend, kanë vendosur t`i japin fund krizës politike.   Ata janë takuar në sallën e konferencave në Pallatin e Kongreseve d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.427Z

Ribery tek Reali, arrihet marreveshja

Arrihet marreveshja mes Bajernit te Mynihut dhe Realit te Madridit per transferimin ne veren e ardhshme te Franck Ribery. Lajmin e ka bere te ditur gjermania “Ran.de”, sipas se ciles marreveshja eshte arritur ne muajin gusht dhe eshte bere ne kuader te transferimit te holande

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:49.370Z

Spanja: Të arrihet kompromisi Serbi-Kosovë

Spanja dëshiron që ndërmjet Serbisë dhe Kosovës të arrihet një zgjidhje kompromisi. Ambasadori spanjoll në Beograd, Inigo Palacio de Espana, ka thënë se shumë partnerë të Spanjës, vend që është aktualisht kryesuese e radhës e BE-së, dëshirojnë të arrihet deri tek dialogu që d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama