Rezultate te kerkimit per termin: +Arritja

Total: 4576
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.534Z

Arritja e suksesit ndihmon cdonjerin prej nesh

Transmetuar me 01062016 - 0520 Fqinjet dhe miqte jane pergjithmone Suksesi yne eshte i tyre gjithashtu dhe suksesi i tyre eshte i joni gjithashtu Arritja e suksesit ndihmon cdonjerin prej nesh Ky eshte nje udhezues parim ne politiken tone te jashtmebr br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.788Z

Berisha Vizat arritja me e madhe pas shembjes se Murit

Kryeministri Sali Berisha mori pjese dje ne koncertin festiv per te rinjte ne Qytetin Studenti nga ku deklaroi se endrra europiane u be realitet. Mes qindra te rinjve te pranishem dhe nen performimin e disa artisteve me te njohur te skenes se muzikes shqiptare Kryeministri uroi te rinjte per liberal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.471Z

Gross: Fitorja ndaj Barcës do të ishte arritja ime më e madhe në karrierë

Trajneri i Stuttgartit, Christian Gross, ka shfaqur moral para takimit kundër Barcelonës që zhvillohet të mërkurën mbrëma, duke thënë se eliminimi i Barcelonës, do të ishte arritja më e madhe në karrierën e tij. Stuttgarti udhëton në Camp Nou me një barazim 1-1 nga ndeshja e parë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.341Z

Gjosha Statusi arritja me e madhe

Ministrja e Integrimit Evropian, Klajda Gjosha prezantoi ato që ministria që ajo drejton ka arritur gjatë 300 ditëve të para të qeverisjes. “Ka qenë një punë e madhe që është bërë nga Ministria e Integrimit Evropian

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.740Z

Kaka: Trofeu i Ligës së Kampionëve, arritja më e madhe

Disa orë para ndeshjes së parë çerekfinale kundër Lyonit, superylli i Real Madridit, Ricardo Kaka, ka treguar rëndësinë e trofeut të Ligës së Kampionëve. "Vetëm talenti nuk mjafton për ta fituar Ligën e Kampionëve. Duhen bërë edhe shumë gjëra dhe duhet t'u kushtohet rëndësi sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.762Z

Lahm largon shpresat për Champions: Arritja në çerekfinale, një sukses

Filip Lahm deklaroi se Bajerni i Mynihut duhet të fitojë titullin kampion në Bundesligë, që prej sezonit të parë nën drejtimin e Luis van Gal. Por, megjithëse e sheh si detyrim trofeun në kampionatin gjerman, ai nuk është shumë optimist rreth Ligës së Kampioneve: mbrojtësi beson se e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.606Z

Obama: Shpëtimi i sistemit financiar, arritja kryesore e kësaj administrate

Parandalimi i shkatërrimit të sistemit financiar ishte arritja kryesore e vitit të parë të administratës së Obamës. Kështu ka deklaruar vetë president ii SHBA-së Barak Obama në një intervistë me gazetën "The Washington Post". Sipas tij shumica e premtimeve që janë bërë janë mbaj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama